Команда з Великих Бірок – володар Кубка Тернопільського району з міні-футболу, присвяченого пам’яті Героїв Крут

17 лютого 21:30
Переглядів: 201
Футбол

Впродовж трьох днів - 6, 7 та13 лютого - в Тернопільському районі на майданчиках із синтетичним покриттям села Великі Гаї та смт.Великі Бірки футболісти сіл та селищ району змагались за Кубок району з міні-футболу, присвяченого пам’яті Героїв Крут. Таки захід традиційно організовує сектор молоді та спорту районної державної адміністрації. Цьогоріч у змаганнях виявили бажання взяти участь 25 команд, які шляхом жеребкування були розділені на 5 груп по 5 команд. Група А – Петриків, В.Глибочок, Байківці-1, Довжанка, Шляхтинці, група В – Домаморич, Мишковичі, В.Гаї, Острів, Ветеран (В.Березовиця), група С – Дубівці, Гаї Шевченківські, Стегниківці, М.Ходачків, Байківці-2, група D – Освіта, В.Березовиця, Товстолуг, Ігровиця, Забойки, група І – Смиківці, Жовтневе, В.Бірки-2, Дичків, В.Бірки-1.

6-7 лютого команди змагались в групах, а кращі дві команди з кожної групи потрапляли у фінальну частину змагань. Таким чином, після двох днів змагань, 10 команд-фіналістів утворили дві групи по 5 команд: група І – Шляхтинці, Товстолуг, Острів, Дубівці, В.Бірки-1 та група ІІ – В.Глибочок, В.Березовиця, Ветеран, Стегниківці, В.Бірки-2.

13 лютого команди провели матчі в групах, а кращі дві команди з кожної групи продовжили боротьбу за головний приз. У матчі за третє місце команда Великої Березовиці перемогла опонентів із Дубівців з рахунком 5:4, а у фінальному матчі зустрілися футбольні колективи Великих Бірок-1 та Великого Глибочка, де сильнішими виявилися спортсмени із В.Бірок-1, які стали володарями Кубка.

Після завершення змагань команди-призери були нагороджені кубками та грамотами, гравці команд – грамотами та медалями від організаторів змагань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: