Команда ЗШ № 13 - чемпіон Івано-Франківська з регбі-5

18 травня 22:14
Переглядів: 201
регбі

15 травня відбулись останні ігри чемпіонату Івано-Франківська з регбі-5, який стартував ще у листопаді минулого року. На першому етапі девять шкільних команд зіграли між собою в одне коло, після якого на другому етапі всі команди розділились на першу п’ятірку, що продовжила боротьбу за головні нагороди чемпіонату, та четвірку команд, що поборолась за нагороди Федерації регбі Івано-Франківської області.

З п’яти ігор останнього дня лише одна мала принципове значення – гра між командами ЗШ № 17 і ЗШ № 2. Перша з них випереджала  своїх суперників на одне очко, а тому в останній грі їх влаштовувала і нічия, їхніх суперників – тільки перемога. Зважаючи на важливість результату, команди краще захищались, ніж атакували, боячись зробити рокову помилку. При такому перебігу гри більш успішними були гравці ЗШ № 17. Саме її гравець Шулятицька Ірина взяла на себе ініціативу,  технічно  обіграла свого візаві і здійснила «бронзову спробу», залишивши команду ЗШ № 2 на четвертому місці.

Переможцем третього чемпіонату Івано-Франківська з регбі-5 стала команда ЗШ № 13, яка впевнено пройшла всю турнірну дистанцію, і в останній грі підтвердила свою перевагу над командою Вовчинецької ЗШ, перемігши з рахунком 20:0.

Вперше нагороди чемпіонату здобула команда ЗШ № 25, яка до цього успіху наполегливо йшла з першого турніру даного проекту, починаючи з 2011 року.

Переможцями «малого» турніру чемпіонату стали ще зовсім маленькі третьо - чотирикласними ЗШ № 19 і ЗШ №26.

Призери чемпіонату у нагороду отримали пам’ятні кубки та медалі, а всі інші відзначені пам’ятними грамотами. Без відзнак не залишились і найрезультативніші гравці чемпіонату Клим Назар ( ЗШ № 2) і Голендар Василь ( ЗШ № 13).

Слід відмітити, що роботу з командами ведуть вчителі фізичної культури. Тому важливо відмітити роботу  вчителів ЗШ № 2 Іванова В.В., ЗШ № 13 Станкевича Б.І., № 19 Розиан Л.Б., № 25 Бачинського І.М., ЗШ № 26 Чучука В.І., Вовчинецької ЗШ Городинського А.М.

Закінчився третій сезон нового регбійного проекту, учасники якого щорічно поповнюють групи з регбі ДЮСШ – 2.

26 квітня кращі гравці взяли участь у міжнародному турнірі з аналогічного варіанту безконтактної гри таг - регбі у польському місці Лодзі, де серед дванадцяти команд завоювали нагороди за третє місце. 

Федерація регбі Івано-Франківської області висловлює вдячність МЦ «Спорт для всіх» за надану допомогу у придбанні нагородної атрибутики.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: