11 травня 12:35
Переглядів: 132
скала

У суботу, 10 ттравня, усі чотири команди моршинської Академії футболу «Скала» провели свої поєдинки 14 туру в Дитячо-юнацькій футбольній лізі України сезону 2013/2014 років.

Моршинська «Скала» U-17 та U-15  грали на виїзді проти львівського УФК. Візит до міста Лева залікових пунктів не приніс.

Вихованці тренера Василя Меллеша поступилися – 1:3. Вирішальною тут стала перша половина зустрічі, коли господарі двічі вразили ворота «Скали». Після перерви команди обмінялися по одному голу.

Команда U-15 Олександра Бойка після кількох поспіль невдач опинилася на 6 місці турнірної таблиці. Цього разу юні моршинці поступилися – 0:2, пропустивши обидва голи у другій половині зустрічі.

У цей же день у Моршині команди Академії футболу «Скала» U-16 та U-14  провели свої поєдинки проти однолітків із івано-франківського «Прикарпаття». В обидвох матчах господарі отримали заслужені перемоги з різницею у три голи.

Першими у Моршині грали команди 1998 року народження.        .

U-16. АФ «Скала» (Моршин) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 4:1 (2:1)

10 травня2014 р. 12 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Арбітр: Назарій Дьордь (Ужгород). Асистенти арбітра: Богдан Горошко та Ярослав Сторожук (обидва – Львівська обл.). Делегат ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 1. Олег Білик (98. Юрій Черевко, 74), 20. Олег Грицик (12. Павло Шевчик, 69), 2. Арсен Прокопович, 6. Вадим Альохін, 16. Роман Кузів (18. Максим Яценко, 65), 4. Святослав Мельник-к., 10. Валерій Сад, 23. Віталій Андрущишин (11. Владислав Неберикут, 41), 7. Віталій Кузів, 9. Віктор Штеньович, 15. Тарас Мар`яш (5. Юрій Головатюк, 75).

Тренер – Віталій Авінов

Голи: Тарас Мар`яш (2, 32), Олег Грицик (50), Віталій Кузів (55) – Дмитро Гречанюк (35).

У попередніх трьох турах команда 16-річних моршинських академіків здобула три перемоги. Тому, звісно, команда Віталія Авінова не мала наміру втрачати очки й у звітному поєдинку проти одного з аутсайдерів – «Прикарпаття», яке йшло на восьмому місці, маючи лише 11 очок. Зауважимо, що через дискваліфікацію гру проти івано-франківців пропускали Орест Шуліга та  Сергій Мельник.

Вже чи не перша атака господарів призвела до першого взяття воріт. Нападник «Скали» Віктор Штеньович з правого флангу зробив націлену передачу у центр штрафного майданчика, яку замкнув Тарас Мар`яш. Як не згадати тут попередній домашній матч проти «Волині», коли Тарас також відзначився вже на першій хвилині… Після цього гра «Скали» стала ще впевненішою, команда моментами показувала зрілу, я б сказав, дорослу гру.

Другий гол уболівальники побачили рівно через півгодини. І знову творцями «маленького дива», як називав футбольне взяття воріт один футбольний класик, стали Штеньович та Мар`яш. Перший виграв верхову боротьбу, а другий – елегантно перекинув смугастого через голкіпера.

Проте ще до перерви гості спромоглися на один гол у відповідь. На 35-й хвилині Дмитро Гречанюк наважився з лінії кута штрафного майданчика на удар, який не встиг заблокувати Олег Грицик і смугастий залетів у ближній кут – 2:1.

Після перерви тотальна перевага господарів призвела ще до двох голів. На 50-й хвилині після подачі з кутового відзначився Олег Грицик, який був першим на підбиранні.

А четвертий гол, який став безперечно окрасою поєдинку, провів Віталій Кузів. На 55-й хвилині він отримав передачу на своєму правому фланзі. Одним дотиком на замасі поклав на газон захисника, а другим – ударом на виконання з підкруткою увігнав шкіряного у праву дев`ятку. Гол – шедевр у стилі Євгена Коноплянки!

Після цієї впевненої перемоги «Скала» U-16 й надалі продовжує боротьбу за лідерство у групі разом з львівськими «Карпатами» та «BRW-BIK» зВолодимира-Волинського.

ДУБЛЬ КОРЕНДОВИЧА ПРИЗВІВ ДО РОЗГРОМУ…

U-14. АФ «Скала» (Моршин) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 3:0 (1:0)

«Скала»: 1. Юліан Митник (77. Денис Шамарін, 47), 5. Валентин Білінський (12. Артур Льонгер, 33), 23. Степан Кучмар, 3. Ярослав Миронюк, 7. Мар`ян Олексин (2. Владислав Диндин, 58), 10. Екрем Арапоглу-к. (6. Остап Брода, 52), 8. Микола Цвик (13. Назар Партута, 37), 20. Назар Цимбала, 9. Андрій Корендович, 14. Едуард Волков (17. Остап Марченко, 54),  11. Микита Фомін (4. Микола Тишкун, 48).

Тренер – Олег Лозінський.

Голи: Едуард Волков (7), Андрій Корендович (44, 60+1).

Останні поєдинки хлопці Олега Лозінського провели невдало, що відкинуло команду на четверте місце. Тому матч проти «Прикарпаття» був дуже важливим з огляду продовження боротьби для виходу у фінальну частину. І треба сказати, що цього разу команда U-14 знову показала себе з найкращого боку. Особливо вдався «Скалі» перший тайм. Насамперед за змістом гри. І якщо б у разі реалізації усіх створених моментів у першу тридцятихвилинку (14-річні команди грають два тайми по 30-ть хвилин кожен), то рахунок був би розгромним уже в першому таймі.

Перший гол юні моршинці провели на 7-й хвилині зустрічі. Навісну подачу з правого флангу активного Микити Фоміна головою замкнув Едуард Волков.

А після перерви дубль на свій рахунок записав Андрій Корендович, який, таким чином, перервав свою «суху» серію. А також безвиграшну серію «Скали», яка досі в останніх семи поєдинках перемагала лише одного разу, коли ще торік здолала хмельницьке «Поділля».

Тепер ми чекаємо від команди Олега Лозінського такого ж продовження у заключних чотирьох поєдинках, адже «Скала» U-14, як, до речі, і їх колеги зU-16, має усі шанси пробитися до фінальної пульки змагань.