Коментар Володимира Ковалюка щодо звернення прикарпатських ультрас

02 листопада 13:00
Переглядів: 213
Володимир Ковалюк

Головний тренер МФК "Тепловик" Володимир Ковалюк прокоментував звернення прикарпатських ультрас, щодо часу початку домашнього матчу команди з білоцерківським "Арсеналом":

Наші вболівальники правильно говорять, що футбол повинен бути для глядачів. Але так склалося, що ПФЛ призначила тур на будній день, а у зв'язку з тим, що погодні умови, які на даний момент є в Україні не дозволяють проводити матчі у ввечірній час - вирішено призначати гру на більш ранній період. До того ж це пов’язано з переходом на зимовий час. Ми прийняли рішення, що краще проводити матчі в більш ранній період, щоб людям комфортніше було добиратися до дому і тепліше знаходитися на трибунах. 
Що стосується освітлення, яке є на стадіоні Рух, то воно на даний момент не відповідає вимогам ФФУ. Згідно регламенту грати у вечірній час дозволяється при освітленні 1200 люксів, а в нас на половину менше. 
Щиро дякуємо вболівальникам, які підтримують команду при будь-якій погоді та в будь-який час і запрошуємо Вас відвідати наступні домашні матчі МФК Тепловик в цей не легкий період для нашого молодого колективу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: