Коментарі тренера і гравців БК "Франківськ" після перемоги в Першій лізі

31 березня 16:48
Переглядів: 242
бк франківськ

БК «Франківськ» став чемпіоном Першої ліги.

Найкращий гравець чемпіонату Вікторія Пазюк:

«Якщо чесно, особиста нагорода для мене – велика несподіванка, майже весь сезон я була травмована, не грала. Я приємно вражена. Наша перемога – це не лише моя заслуга, це заслуга всієї команди, ми дуже старалися, хотіли перемогти. В західному регіоні нашим найзапеклішим суперником була команда з Рівного, однак зрештою ми вийшли до фіналу. Ми вірили в свої сили. Перемагає той, хто більше хоче перемогти».

Найкращий розігруючий чемпіонату Оксана Рисіна:

«Головне, що перемогла команда. Я цьому рада. Були фінансові проблеми, однак ми трималися всі разом, не розходилися. Тепер, коли перемогли в Першій лізі, можливо, спробуємо свої сили у Вищій лізі».

Головний тренер БК «Франківськ» Юрій Процюк:

«Минулого сезону ми виступали у Вищій лізі. Цьогоріч у нас було скрутне фінансове становище і довелося повернутися до Першої ліги. З іншого боку, в Першій лізі ми також набули певного досвіду. «Сузір’я» з Рівного двічі в нас виграло. Чемпіонат у Першій лізі запеклістю боротьби не поступається Вищій лізі. Втім, сподіватимемося, що наступного сезону спонсори допоможуть нам повернутися до Вищої ліги».


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: