"Коментувати останні рішення "Карпат" важко. Тут немає логіки", - Олег Федорчук

28 травня 23:08
Переглядів: 328
федорчук

Відомий вітчизняний фахівець Олег Федорчук спочатку прогнозує матчі прийдешнього туру прем'єр-ліги, а потім, постфактум, оцінює побачене, пояснюючи, що у команд та їх тренерів вийшло, а що пішло трохи не так.

Карпати - Металіст - 1:1.
Прогноз Федорчука - 1:0

Почнемо таки навіть не з матчу, а з подальшої новини. Коли я почув по радіо про виставлення на трансфер 19 гравців, я першим ділом подумав, що диктор цифру переплутав. Коли ж будинку подивився на їх сайті список - мене він зовсім збентежив. Логіки в ньому немає, немає абсолютно! Там є футболісти, які непогано себе зарекомендували, є молоді, є заслужені - символи команди. За яким принципом підбирався список? Яка мета і закулісне мотивація його формування та оприлюднення? Тут важко гадати. Або готується передача клубу новому власнику, або взагалі згортається проект Карпати (Львів). Чи це своєрідний спосіб присоромити, принизити гравців? Тоді зустрічне питання: навіщо це робити? Я зустрічав сім'ї, де батьки принижують своїх дітей, але, як правило, в таких сім'ях з'являються садисти. Взагалі, приниження - це один з ключових моментів для майбутніх злочинів, навіть у мафії є правило - принижувати своїх спільників не можна, бо це головний мотив для помсти. Якщо ж серйозно, то коментувати останні рішення Карпат важко. Тут немає логіки.

Що стосується матчу з Металістом, ми чули, що коментатор до останньої хвилини говорив «Ганьба Карпатам, вони провалили сезон». Ми бачили нервозність у гравців, нервові реакції один на одного. Особливо показовою була заміна Кенії, який у різкій формі висловлював претензії тренерам. Було видно, що команда не готова до гри з таким суперником, тому нічийний гол - це суто подарунок долі. Металіст грав без особливої мотивації, і хоча за Маркевичу видно, що він серйозно налаштовувався на цю гру, ми бачили, що харків'янам цей матч не дуже потрібний і якби не гол Соси, забитий після очевидної помилки воротаря, все могло б і нічиєї безгольовою закінчитися . Об'єктивно - обидві команди не награли в цьому матчі на три очки.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: