Комісія високо оцінила стан роботи в ДЮСШ Львівщини

17 лютого 22:32
Переглядів: 256
комісія

Упродовж 11-16 лютого ц.р. у Львівській області відбувалася інспекційна перевірка діяльності та інвентаризація дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини. У складі комісії Державної служби молоді та спорту України в області працювали Наталія Каратєєва, Олена Пустовіт та старші тренери з резерву у Львівській області.

дюсш

Упродовж тижня членам комісії вдалося побувати у Жовківському, Золочівському, Городоцькому, Сокальському, Самбірському, Миколаївському, Дрогобицькому, Буському, Камянсько-Бузькому, Стрийському, Пустомитівському, Яворівському районах області та містах Червонограді, Дрогобичі, Бориславі, а також проінспектувати усі спеціалізовані дитячо-юнацькі школи олімпійського резерву, які, в основному, сконцентровані у місті Львові.

За цей час було уважно вивчено усю нормативну документацію діяльності ДЮСШ, матеріали інвентаризації, проаналізовано проведення навчально-тренувальних занять на місцях, стан матеріально-спортивної бази, організації медичних оглядів та фінансового забезпечення.

Підсумкове засідання членів комісії відбулося на спортивній базі ФСТ «Динамо» у місті Львові за участю та керівництва управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, керівників обласних організацій ФСТ та відомств, головного лікаря обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру та ін. Членів комісії приємно вразили роботи з реконструкції динамівської спортивної бази, зокрема приміщень роздягалень, душових та суддівських кімнат легкоатлетичного стадіону й підготовка до відкриття найближчим часом кількох стрілецьких тирів.

дюсш

Загалом представник Державної служби молоді та спорту України Наталія Каратєєва підкреслила, що у Львівській області робота з дитячо-юнацькими спортивними школами провадиться на якісному організаційному та методичному рівнях, відзначила високий рівень фінансової підтримки діяльності ДЮСШ з обласного та місцевих бюджетів й підкреслила про чималу увагу до діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл з боку районних державних адміністрацій, що було продемонстровано у більшості районів Львівщини. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: