Комітет арбітрів оцінив суддівство в матчі "Карпати" - "Сталь"

09 серпня 10:38
Переглядів: 157
суддя

Комітет арбітрів України підвів підсумок роботи українських суддів на матчах Прем'єр-ліги і пояснив, в яких епізодах арбітри діяли правильно, а де потрібно було вчинити інакше.

4-ий тур, 05.08.2017, "Карпати" - "Сталь" (3:1)

7 хв. Правильне рішення щодо призначення 11-метрового удару у ворота команди господарів. Воротар команди господарів намагається відбити м’яч (сейв), "пірнаючи" на газон, але створює цим лише перешкоду руху нападника команди гостей і звалює його з ніг. Немає ситуації із ЗОГМ, за яку потрібно карати ЧК тому, що воротар намагається зіграти і тому, як наслідок, слід давати ЖК.

61 хв. Правильне рішення щодо винесення ЖК нападнику команди господарів за симуляцію. Після нормального ігрового контакту він вирішує у демонстративній манері "пірнути" на поле.

72 хв. Правильне рішення щодо винесення ЧК гравцю № 17 команди господарів, враховуючи вже отриману першу ЖК ще на 51 хв. Обидві ЖК є повністю обґрунтованими, оскільки обидва порушення були скоєні гравцем № 17 команди господарів у очевидній та "важкій" манері.

80 хв. Правильне рішення щодо призначення 11-метрового удару у ворота команди гостей. Гравця № 3 команди гостей не цікавить боротьба за м’яч і він навмисно здійснює рух, щоб створити перешкоду просуванню нападника команди господарів, і звалює його на газон.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: