Комітету з атестації ФФУ чекає на представників "Карпат"

28 травня 20:12
Переглядів: 188
Карпати

У вівторок, 27 травня, у Будинку футболу під головуванням Ігоря Гатаулліна відбулося чергове засідання Комітету з атестації футбольних клубів Федерації футболу України.

У ході зустрічі були підведенні підсумки атестації аматорських футбольних клубів Зоря (с. Білозір’я) та Барса (м. Суми), як претендентів на отримання атестату, який надає право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед професіональних команд клубів ПФЛ України сезону 2014/2015 років.

Заслухавши інформацію від відповідального за атестацію, члени комітету проголосували за те, щоб видати атестат ФК Зоря.

Представників криворізького Кривбасу чекають на наступному засіданні, яке відбудеться 30 травня.

Також на засідання Комітету будуть запрошені представники ряду клубів УПЛ та Першої ліги, до яких є серйозні претензії з приводу фінансових питань. У п’ятницю будуть чекати на представників Металурга (Донецьк), Карпат, Говерли, Волині.

Залишаються ризики з фінансування на наступний футбольний сезон у клубів Першого дивізіону - Ниви (Тернопіль) та Буковини. Для роз’яснення ситуації, вже два рази представників цих західноукраїнських команд запрошували на засідання Комітету з атестації, але через невідомі причини вони не змогли з’явитися. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: