Кондратюк: Головне, правильні висновки зробити

05 травня 10:58
Переглядів: 274
Default Image

Гравець «Тайму» Олександр Кондратюк про матчі із «Локомотивом», важкий сезон для «Тайму» та гру із «Шахтарем».

Олександре, це «Локомотив» став таким сильним чи «Тайм» переживає спад?

 «Локомотив» справді зараз показує не погану гру, грає в активний міні-футбол. Нам два матчі з харків’янами далися важко. Хоча в першій грі ми, як на мене, заслуговували на перемогу. Але через свої ж полки набрали тільки одне очко.  В другому ж матчі у Львові ми перемогли завдяки характеру, бажанню. Адже усі «таймівці» розуміють, що нам не можна втрачати очки. Взагалі, вважаю, обидва фактори позначилися на наших двох останніх іграх: вдала гра «Локомотива» й те, що ми не в оптимальній формі. «Тайм» втомився. Але результат цих двох матчів ми заслужили. 

Втома, про яку ви згадали, я так зрозумів, накопичувалася впродовж сезону. Коли було важче в цей період – торік чи зараз? 

Торік був інший формат чемпіонату. Зараз в нас другий етап турніру, почалася серія важких ігор. В нас, взагалі, увесь сезон був важким. В період літнього підготовчого періоду ми змагалися на міжнародних турнірах, потім брали участь в розіграші Кубка УЄФА, багато гравців «Тайму» були задіяні і в іграх за збірну. Кількість матчів впродовж сезону дає про себе знати. Важкувато за таких умов демонструвати стабільну гру, але ми даємо з цим собі раду. 

Що відбувається в роздягальні «Тайму» після таких матчів, як із «Локомотивом» у Харкові та останнього протистояння із «Енергію»? Відразу ж починається розбір «польоту», пошук винних чи панує мертва тиша? 

По гарячих слідах ніхто розбору гри не проводить. Можемо просто обговорити епізоди, причому робимо це в доброзичливій атмосфері. Якщо і є емоції в роздягальні, то вони більше позитивні. Після «Енергії», скажімо, в роздягальні панував сумний настрій, усім було прикро, що ми не зуміли пройти увесь чемпіонат без поразки. Головне, правильні висновки зробити. 

До слова, не так давно визначився переможець Кубка УЄФА. Здивовані перемогою «Бенфіки» над «Інтерв’ю»?


Безумовно, «Бумеранг» був фаворитом. Але для міні-футболу добре, що перемогла команда з Португалії. Коли одні і ті ж виграють, стає не цікаво. Тому, вважаю, позитивом те, що португальцям вдалося втрутитися в гегемонію росіян та іспанців. 

Наступна гра із «Шахтарем». Після трьох останніх матчів із «гірниками», не має проблем із відповідним налаштуванням на це протистояння?  

«Шахтар» завжди є «Шахтарем», не зважаючи на персону тренера чи гравців. «Гірники», безумовно, переживають складний період, шукають свою гру, команду переслідують травми провідних гравців. «Шахтар» зараз перебуває в процесі ігрового становлення. Але це наш головний конкурент, тому проблем із налаштуванням не має. Матч у Донецьку буде дуже видовищним. Ми фаворити, але цей статус ще потрібно підкріплювати грою.

За матеріалами fctime.lviv.ua

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: