Коньков: "У нас війна, а ви питаєте про якесь Євро"

11 червня 09:50
Переглядів: 203
коньков

- Одне з головних на сьогодні питань - майбутній чемпіонат України. Вже зараз ходять розмови про те, що існує ймовірність проведення наступного сезону УПЛ з всього лише 12-ти клубами. Яка ваша позиція? Яка кількість клубів має стартувати в наступному сезоні? Чи намагається ФФУ зберегти формат, коли 16 команд грають два кола?

- Моя особиста позиція - це збереження 16 команд. Це ідеальна модель. Яку також підтримує головний тренер збірної Михайло Фоменко. Зараз ми намагаємося врятувати чемпіонат.

- Які причини відмови ФФУ від подачі заявки України на право проведення матчів Євро-2020?

- За заявкою на Євро-2020 було сказано дуже багато. Слухали всіх, крім ФФУ. Це призвело до непорозуміння, м'яко кажучи. Ви ж знаєте кількість європейських країн, які не подали заявку на проведення матчів ЄВРО-2020? Думаю, знаєте.

Так от, ви хочете сказати, що в Швейцарії, у Франції, в Португалії сидять дурні люди? Думаю, немає.

Що ж ми маємо: висмоктали з пальця, створили проблему і самі намагаєтеся її вирішити. Це я про деякі ЗМІ. Заявку ми подали. Після чого слідував другий етап підготовки, який передбачає величезну кількість документів, у тому числі і дозволу від місцевої влади, МВС, МНС, інших органів. У той момент отримати необхідні дозволи та гарантії ми не могли, не було керівництва на місцях.

Та й взагалі, в країні війна, а ми тут давайте витратимо чималі гроші на подачу заявки. Та краще ці гроші вкласти в дитячий футбол. З часом престижу придбаємо більше. Нічого страшного не сталося.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: