Конкуренція за лідерство набирає обертів

13 грудня 13:40
Переглядів: 215
волейбол

Суботнішніми матчами в Бурштині та Богородчанах відбулись матчі ІІ туру ЧО сезону 2014-2015 років у вищій чоловічій лізі, та ще один матч був зіграний в неділю в Снятині.

Відкривали програму ІІ туру в Бурштині, де місцева команда «Західрембуд» приймала одного із лідерів Чемпіонату СК «Прибилів» (Тлумацький район). Вже на старті гри стало зрозуміло, що аутсайдерів і лідерів тут нема і гра буде жорстокою до кінця. Господарі майданчика вдало розпочали 6:4, далі і продовжили 16:13 і в кінцівці зробили рахунок 25:22. Зрозумівши, що можна поїхати ні з чим додому, гості вирішили піти в наступ 13:11, і цей розрив в два-три м’ячі дозволив їм вирівняти рахунок по партіях - 25:22. Доля цього матчу вирішилась практично в третьому сеті, який завершився «тай-брейком» 25:23 на користь гостей. В четвертому перевага «прибилівців» була вже значно вагомішою 25:16, і як підсумок 3-1 та чергові три залікові пункти в скарбничку.

Матч юнацьких команд завершився впевненою перемого гостей 3-0 (25:10, 25:20, 25:16).

В Богородчанах зустрілись ще одні претенденти на медалі «Підгір’я» та «Володар». До цього команди вже мали одну очну зустріч в рамках Кубка області, і перемога була за «галичанами». Тож господарі майданчика прагнули реабілітуватися в очах своїх вболівальників. Стартовий сет матчу пройшов за беззаперечної переваги гостей 20:13, але це тривало не довго і вже під завісу партії господарі знайшли в собі сили наздогнати суперника 25:25, але фортуна була на боці тих же «галичан» - 27:25. В другому сеті картина гри змінилась, і в ролі лідерів виступили волейболісти «Підгір’я» 8:6, 23:21, і кінцевий результат 25:21. Паритет в матчі відновлено! Як і в матчі «Захудрембуду» проти СК «Прибилів» так і в матчі «Підгір’я» vs «Володар» все вирішив третій сет, який також закінчився «тай-брейком» 25:23, але до того господарі змушені були відігруватися 1:5, 12:15. В четвертій партій гості з Галича просто перестали боротися 3:10, 10:19 і 16:25. Друга перемога «Підгір’я» дозволила їм очолити турнірну таблицю Чемпіонату.

В матчі дублерів сильнішими виявились підопічні Євгенія Федорійчука 3-0.

Закривали програму ІІ туру в Снятині, де на майданчику місцевої ЗОШ волейболісти залуччанського «Залуччя» приймали гостей з Долини. В минулорічному сезоні перемога була на боці «ЛВУМГ», тож «Залуччя» прагнуло реваншу і це їм вдалось, хоча і на це потрібно було чотири партії 3-1. Ця перемога дозволила минулорічним Чемпіонам вдало стартувати в цьогорічному розіграші.

Щодо матчу юнацьких команд, то вихованці Володимира Зубова за годину впорались з опором юних волейболістів Снятинського району 3-0.