Конкурс прогнозів серед спортивних журналістів Галичини на матчі Чемпіонату Світу з футболу 2014 в Бразилії

11 червня 02:16
Переглядів: 688
Чемпіонат Світу з футболу - 2014

У четвер, 12 червня, стартує Чемпіонат Світу з футболу - 2014 в Бразилії, а разом з ним розпочнеться і Конкурс прогнозів серед спортивних журналістів Галичини.

Призовий фонд наразі не сформований, запрошуємо до співпрації потенційних спонсорів.

Ті хто брав участь у попередніх конкурсах прогнозів вже мають можливість робити прогнози на перший тур. Для нових учасників, інструкція про те, як взяти участь в конкурсі описана у документі Як прийняти участь у конкурсі прогнозів Приєднатися до конкурсу можна починаючи з будь-якого туру.

Правила нарахування очок: 

  • Вгаданий результат матчу - 1 очко
  • Вгаданий рахунок - 3 очки
  • Вгаданий рахунок матчу, в якому забито 4 та більше голів (наприклад 2:2, 3:2 і тп.) - 4 очки
  • Вгаданий рахунок матчу, що закінчився перемогою однієї з команд, з різницею в 3 та більше м’ячів (3:0, 4:1 і тп.) - 5 очок
  • Очки не сумуються, тобто за один матч можна отримати - 0, 1, 3, 4 або 5 очок, зараховується максимально можливий варіант
  • Переможець кожного туру отримує бонус – 3 очки. Якщо переможців декілька, 3 очки діляться на всіх переможців. Буде нараховуватися тільки за матчі в групах, 1/8 та 1/4 фіналу.

PS: Звертаємо Вашу увагу, що прогнози на матчі можна робити на сторінці свого еккаунту і змінювати в будь-який момент до початку кожного окремого матчу. Також можна присилати прогнози на емейл сайту galsports@ukr.net але рекомендуємо Вам потратити трохи часу і розібратися, як робити прогнози самостійно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: