Конкурс прогнозів серед спортивних журналістів Галичини. Прогнози на 6-й тур

29 квітня 17:01
Переглядів: 453
Default Image

18 березня стартував конкурс прогнозів серед спортивних журналістів Галичини. "Галичина спортивна" проводить цей конкурс у співдружності з газетою "Спортивка" і телепрограмою "Пас". Конкурс відбуватиметься у 9 турів. Переможець стане відомим 21 травня. Партнер нашого конкурсу - фірма "Інтер-Бізнес", яка нагородить переможців.

За вгаданий рахунок учаснику нараховується 3 очки, за вгаданий результат матчу – 1 очко.


Прогнози на 6-й тур:

1. Павло ПИЛИПЧУК
Таврія - Волинь - 2:1
Металіст - карпати - 2:1
Металург Д. - Арсенал - 1:1
Оболонь - Іллічівець - 2:1
Дніпро - Металург З. - 3:0
Кривбас - Севастополь - 1:1
Ворскла - Зоря - 2:1
Динамо - Шахтар - 1:1

2. Роман ЦЮНЯК

Таврія – Волинь – 2:0
Металург Д – Арсенал – 1:0
Металіст – Карпати – 3:0
Оболонь – Іллічівець – 1:0
Дніпро – Металург З – 2:0
Кривбас – Севастополь – 1:0
Ворскла – Зоря – 1:1
Динамо – Шахтар – 2:2

3. Василь ТУРКІВ
Таврія - Волинь 2:1
Металург Д - Арсенал 1:1
Металіст - Карпати  1:0
Оболонь- Іллічівець 1:2
Дніпро - Металург З 2:0
Кривбас- Севастополь 0:1
Ворскла - Зоря   2:1
Динамо - Шахтар 2:1

4. Юрій БОРАЧОК
"Таврія" 1–1 "Волинь"
"Металіст" 3–1 "Карпати"
"Металург" Д 1–1 "Арсенал"
"Оболонь" 1–1 "Іллічівець"
"Дніпро" 3–1 "Металург" З
"Кривбас" 0–2 "Севастополь"
"Ворскла" 1–2 "Зоря"
"Динамо" 1–1 "Шахтар"

5. Олег БАБІЙ
Таврія - Волинь - 2:1
Металіст - Карпати - 1:1
Металург Д - Арсенал - 1:1
Оболонь - Іллічівець - 1:0
Дніпро - Металург З - 2:0
Кривбас - Севастополь - 2:2
Ворскла - Зоря - 1:1
Динамо - Шахтар - 1:2

6. Василь ТАНКЕВИЧ
"Таврія" – "Волинь" - 2:0
"Металіст" – "Карпати" - 2:1
"Металург" Д – "Арсенал" - 1:1
"Оболонь" – "Іллічівець" - 1:0
"Дніпро" – "Металург" З - 2:1
"Кривбас" – "Севастополь" - 1:1
"Ворскла" – "Зоря" - 1:0
"Динамо" – "Шахтар" - 1:1

7. Віктор ДИЧЕНКО
"Таврія" - "Волинь"  2:0
"Металіст"-"Карпати" 2:1
"Металург"(Д)-"Арсенал" 2:1
"Оболонь"-"Іллічівець"  1:1
"Дніпро"-"Металург"  2:0
"Кривбас"-"Севастополь"  1:0
"Ворскла"-"Зоря"   1:0
"Динамо"-"Шахтар"  2:0

8. Мирослав НОВОСАД
"Таврія" – "Волинь" 2-0
"Металіст" – "Карпати" 1-1
"Металург" Д – "Арсенал" 1-1
"Оболонь" – "Іллічівець" 1-0
"Дніпро" – "Металург" З 2-0
"Кривбас" – "Севастополь" 1-1
"Ворскла" – "Зоря" 2-1
"Динамо" – "Шахтар" 2-1

9. Олег ЗУБАРУК
"Таврія" – "Волинь" 2-0
"Металіст" – "Карпати" 2-1
"Металлург" Д – "Арсенал" 2-1
"Оболонь" – "Іллічівець" 1-0
"Дніпро" – "Металлург" З 2-0
"Кривбас" – "Севастополь" 2-1
"Ворскла" – "Зоря" 2-1
"Динамо" – "Шахтар" 2-1

10. Іван ДУПНАК
«Таврія» – «Волинь»      2:1
 «Металіст» – «Карпати»   1:2
«Металлург» Д – «Арсенал»    1:0
«Оболонь» – «Іллічівець»    3:1
«Дніпро» – «Металлург» З    3:1
 «Кривбас» – «Севастополь»     2:0
«Ворскла» – «Зоря»       2:1
«Динамо» – «Шахтар»    1:2

11. Андрій КОСЮРА
"Таврія" – "Волинь" - 2:1
"Металіст" – "Карпати" - 1:0
"Металлург" Д – "Арсенал" - 2:1
"Оболонь" – "Іллічівець" - 1:1
"Дніпро" – "Металлург" З - 2:0
"Кривбас" – "Севастополь" - 1:1
"Ворскла" – "Зоря" - 2:0
"Динамо" – "Шахтар" - 1:1

12. Василь СТАРЕЦЬКИЙ
"Таврія" – "Волинь" 2:0
"Металіст" – "Карпати" 2:1
"Металург" Д – "Арсенал" 1:1
"Оболонь" – "Іллічівець" 1:0
"Дніпро" – "Металург" З 2:0
"Кривбас" – "Севастополь" 0:0
"Ворскла" – "Зоря" 1:0
"Динамо" – "Шахтар" 1:1

13. Богдан ТИМОВЧАК
"Таврія" – "Волинь" 2 -1
"Металіст" – "Карпати" 2 -2
"Металлург" Д – "Арсенал" 1-1
"Оболонь" – "Іллічівець" 3 -1
"Дніпро" – "Металлург" З 2 — 0
"Кривбас" – "Севастополь" 1-1
"Ворскла" – "Зоря" 2 -1
"Динамо" – "Шахтар"  1-1

14. Богдан ПАСТЕРНАК
"Таврія" – "Волинь" - 2-0
"Металіст" – "Карпати" - 1-1
"Металлург" Д – "Арсенал" 1-1
"Оболонь" – "Іллічівець" 1-0
"Дніпро" – "Металлург" З  -3-0
"Кривбас" – "Севастополь"  1--1
"Ворскла" – "Зоря" -2-1
"Динамо" – "Шахтар" - 1-1

15. Олександр ЖЕЛІЗНИЙ
"Таврія" – "Волинь" – 2:2
"Металіст" – "Карпати" – 1:0
"Металург" Д – "Арсенал" – 2:1
"Оболонь" – "Іллічівець" – 1:1
"Дніпро" – "Металург" З – 2:1
"Кривбас" – "Севастополь" – 0:0
"Ворскла" – "Зоря" – 0:0
"Динамо" – "Шахтар" – 1:1

16. Віталій ПАВЛИШИН
"Таврія" – "Волинь" – 2:1
"Металіст" – "Карпати" – 1:1
"Металург" Д – "Арсенал" – 3:1
"Оболонь" – "Іллічівець" – 0:0
"Дніпро" – "Металург" З – 2:0
"Кривбас" – "Севастополь" – 1:1
"Ворскла" – "Зоря" – 0:0
"Динамо" – "Шахтар" – 2:2

17. Мар’яна ДУПНАК
 «Таврія» – «Волинь»  2-1   
 «Металіст» – «Карпати»  2-1
«Металлург» Д – «Арсенал»  1-1 
«Оболонь» – «Іллічівець»  1-0 
«Дніпро» – «Металлург» З  2-0 
 «Кривбас» – «Севастополь» 0-1   
«Ворскла» – «Зоря» 2-0     
«Динамо» – «Шахтар»  0-2 

18. Мстислав КОЦЬКИЙ-БОБ’ЯК
"Таврія" – "Волинь" – 2:1
"Металіст" – "Карпати" – 1:1
"Металлург" Д – "Арсенал" – 2:0
"Оболонь" – "Іллічівець" – 3:1
"Дніпро" – "Металлург" З – 4:1
"Кривбас" – "Севастополь" – 1:1
"Ворскла" – "Зоря" – 1:3
"Динамо" – "Шахтар" – 2:1


Турнірна таблиця після п’яти турів:

1. Василь СТАРЕЦЬКИЙ – 43

2-4. Богдан ТИМОВЧАК, Роман ЦЮНЯК, Віталій ПАВЛИШИН - 37

5. Юрій БОРАЧОК - 35

6. Олег БАБІЙ – 34

7-10. Андрій КОСЮРА, Олександр ЖЕЛІЗНИЙ, Віктор ДИЧЕНКО, Василь ТАНКЕВИЧ – 33

11. Богдан ПАСТЕРНАК – 32

12. Володимир КРУПЧУК - 30

13-14. Іван ДУПНАК, Мстислав КОЦЬКИЙ-БОБ’ЯК - 29

15. Павло ПИЛИПЧУК - 28

16. Мирослав НОВОСАД – 25

17-18. Роман СЕНЬКО, Василь ТУРКІВ – 24

19. Олег ЗУБАРУК - 19

20-21. Віталій КРУТЯКОВ, Мар’яна ДУПНАК - 7

22. Павло СЕНТИЙ - 2

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: