Контіолахті 2014. Результати чоловічого спринту - Дмитро Підручний 45-й

13 березня 17:34
Переглядів: 344
Підручний

Восьмий етап Кубка світу в Контіолахті стартував сьогодні чоловічим спринтом. І зовнішній вигляд підсумкового протоколу можна назвати фантастичним. Ні, вгорі ми не побачили сенсаційних імен, як це було тижнем раніше в Поклюці. Але по стрілецькою показниками ця гонка стала унікальною: на всю першу дюжину фінішувавших всього один промах! Саме цей неточний постріл Арнда Пайффера позбавив набравшого під кінець сезону відмінну форму німця перемоги.

Тепла погода, яка добралася до середини березня і до півночі Європи, створила вкрай нерівні умови учасникам гонки. Спортсмени, що стартували в першій групі отримали величезну перевагу, і фактично боротьба за перемогу закінчилася після фінішу першим 30-ти учасників.

Стартувавший п'ятим Арнд Пайффер навіть з одним промахом показував відмінний час. Але на фініші його результат красувався на першій сходинці всього хвилину - рівно стільки, скільки знадобилося Мартену Фуркаду, щоб перетнути фінішну межу.

 Протягом більшої частини сезону відстрілявший чисто Фуркад вигравав би гонку безапеляційно. Здавалося, так буде і цього разу, хоча перевага лідера Кубка світу над Пайффер склав всього 0,1 секунди! Але згодом відразу троє біатлонстов виходили після стійки з кращим, ніж у француза, часом. І якщо Уле-Айнар Бьорндален і Дмитро Малишко не змогли вклинитися в боротьбу за подіум, то Йоханнес Бе не просто склав гідну конкуренцію, а й на важкій трасі зумів не розгубити 10-секундної переваги на останньому колі! Таким чином, молодий норвежець здобув свою третю перемогу в першому повному сезоні Кубка світу!

Для українських біатлоністів закінчення сезону проходить досить важко, і в цьому сенсі потрапляння до двадцятки кращих Сергія Семенова виглядає відмінним результатом. Кубкові очки зумів набрати також Андрій Дериземля, показавши 37-й результат.

 У Кубку світу лідерству Мартена Фуркада вже практично ніхто не загрожує, і боротьба ведеться за решту місць в трійці найсильніших Кубка світу. Поки другий залишається Еміль Сведсен, що фінішував сьогодні восьмим. А в боротьбі за третю сходинку невдало виступив сьогодні Домінік Ландертінгер впритул підпустив до себе Уле-Айнар Бйорндалена.

Кардинальні зміни цей спринт вніс у залік Кубка націй: лідерство в командному заліку повернула собі збірна Норвегії, посунувши з лідируючих позицій росіян. Останніх обійшли також і суперники з Німеччини. Збірна України ще більше зміцнилася на восьмій позиції в Кубку націй.

 1. Йоханнес Тінгнес Бе (0+0) 23:33.2
 2. Мартен Фуркад (0+0) +7.1
 3. Арнд Пайффер (1+0) +7.2
...
 20. Сергій Семенов (1+0) +1:03.7
 37. Андрій Дериземля (0+2) +1:35.0
 45. Дмитро Підручний (1+1) +1:47.4
 71. Артем Прима (2+1) +3:00.4

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: