Контіолахті 2014. Результати чоловічий спринтерської гонки: Дмитро Підручний - 56-й

15 березня 15:47
Переглядів: 96
підручний

Йоханнес Бе стріляє дуплетом! Перемігши в першій спринтерській гонці в рамках сьомого етапу Кубка світу в Контіолахті, юний норвежець через два дні повторив свій успіх, навіть з більш значною перевагою! Пройшовши дистанцію без помилок на рубежах, Бе-молодший фінішував майже з 20-секундним перевагою над цілою групою біатлоністів, що змагалися за місця, що залишилися на подіумі. У підсумку срібло дісталося Олександру Логінову, який всього на секунду випередив американця Лоуелла Бейлі і чеха Ондрея Моравеця. Вся перша четвірка лідерів обійшлася без промахів. На жаль, ідеальною стрільбою не зміг похвалитися жоден з українців. У всіх наших хлопців у фінішному протоколі виявилося мінімум по два промахи. Краще за інших, за рахунок більш високої швидкості, проявили себе Сергій Семенов і Андрій Дериземля, які зуміли з 31 м і 34-м результатами набрати кубкові очки.

Мартен Фуркад перехитрив сам себе. Заявившись в другу стартову групу, він отримав інформацію за графіком основних суперників, але при цьому - і істотно погіршений стан траси. Лідер Кубка світу знову став кращим за швидкістю, але на дистанції довелося прикладати більше зусиль, що вилилося в два промахи на лежанні. У результаті у Фуркада - тільки десятий результат. Проте, француз впевнено зберігає лідерство в Кубку світу. Другим так само впевнено продовжує йти Еміль Свендсен, який сьогодні посів шосте місце. А от за третє місце розгортається ще більш цікава боротьба: основна інтрига як і раніше в суперництві Домініка Ландертінгера з норвежцем. Але тепер основним суперником австрійця стає Уле-Айнар Бьорндален, а Йоханнес Бе. У Кубку націй Норвегія ще більше відірвалася від переслідувачів, і перешкодити скандинавам виграти черговий командний трофей може лише диво.

Збірна України впевнено зберігає восьме місце - на одну сходинку краще торішнього результату.