Контіолахті 2017. Результати жіночої гонки переслідування: Меркушина в топ-40

11 березня 19:48
Переглядів: 198
Анастасія Меркушина

Біатлон - непередбачуваний вид спорту. Якщо тільки мова не йде про Лауру Далмайер. Ось уже два місяці, починаючи з етапу в Антхольці, лідер збірної Німеччини і без п'яти хвилин переможець Кубку світу цього сезону не йде з п'єдесталів пошани в гонках Кубк світу! А з урахуванням естафетних гонок, серія гонок, де німкеня займала місця, не нижче другого, досягла 13-ти гонок поспіль!

Але в складі української команди була і своя героїня! Ірина Варвинець провела прекрасний персьют! Бездоганна по точності і швидкісна стрільба в гонці дозволили нашій спортсменці зробити блискучий рейд: з 33-го стартового місця на підсумкове сьоме! Браво, Іра! За випадковим збігом часу персьюта у Варвинець другий результат - поступилася вона лише окриленій рідкісними для неї нулями словачці Пауліні Фіалковій, якої вдався ще більш грандіозний ривок з 37-го місця на 5-е.

Цей прорив Ірини Варвинець - другий в історії біатлону України після Артема Прими (переслідування в Оберхофі 2017).

Зуміла домогтися прогресу і Юлія Джима, яка бореться за позиції в десятці найсильніших загального заліку. Відпрацювавши рубежі з двома колами штрафу, сьогодні вона перетнула фінішну лінію 26-ю, поліпшивши на вісім позицій своє місце в спринті.

Інші наші дівчата навряд чи зможуть записати цю гонку в актив. Один кубковий бал за 40-е місце з трьома промахами отримала Анастасія Меркушина. У Ольги Абрамової і Надії Бєлкіної 51-е і 54-е місця відповідно.

А боротьба за перемогу в переслідуванні тривала лише до третього вогневого рубежу. Та й тривала вона так довго лише через промах Лаури Далмайер в другій стрільбі лежачи. Після цього німкеня помилок вже не допускала, в той час як суперниці дозволяли їй йти все далі. Підсумкова 16-секундна перевага не повинна вводити в оману - на дистанції Лаура нікуди не поспішала.

Зате всі свої чудеса швидкості для отримання місця на подіумі довелося продемонструвати Марі Дорен Абер. Француженка допустила промах вже на першому рубежі, потім ще один - на останньому, але все-таки вискочила на дистанцію другою, втікши на останньому колі від Лізи Вітоцці.

Сама ж італійка могла втратити навіть третю позицію, коли на останньому підйомі на неї почала тиснути Дар’я Домрачева. Але бажання Вітоцці вперше піднятися на п'єдестал пошани Кубку світу взяло верх - бронза!

Для перемоги в загальному заліку Лаурі Далмайер залишилося набрати всього 13 очок, щоб повністю захистити себе від конкуренції з боку Габріели Коукалової. Немає сумнівів, що вже в спринті Холменколлену завдання буде виконано. Тим більше, що сама Коукалова зараз далека від піку форми. Сьогодні у неї лише 10-й результат. Юлія Джима мінімізувала втрати в загальному заліку, зберігши 9-й рядок.

Завтра восьмий етап Кубку світу завершиться одиночним мікстом і змішаною естафетою.

Переслідування. Жінки
1. Лаура Далмайер (0+1+0+0) 28:20.7
2. Марі Дорен Абер (1+0+0+1) +16.5
3. Ліза Віттоцці (0+1+0+0) +19.9
...
7. Ірина Варвинець (0+0+0+0) +32.6
26. Юлія Джима (0+0+1+1) +1:58.1
40. Анастасія Меркушина (2+0+0+1) +3:16.1
51. Ольга Абрамова (0+1+2+0) +3:49.7
54. Надія Бєлкіна (0+1+1+2) +4:39.2

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: