Контракт Михайла Фоменка буде продовжено ще до жеребкування фіналу Євро-2016

25 листопада 13:30
Переглядів: 69
Фоменко

Зовсім скоро Федерація футболу України продовжить контракт з Михайлом Фоменко, який залишиться біля керма національної команди як мінімум до завершення фінальної частини Євро-2016.

Термін чинної угоди тренера і ФФУ закінчується 30 листопада, проте вже в перших числах наступного місяця, ще до жеребкування фінального турніру (12 грудня, Париж), сторони скріплять підписами новий договір. Природно, пролонгацію контракту з Фоменко повинен буде затвердити Виконком ФФУ, який відбудеться наступного тижня. Втім, як запевняє джерело, питання це вже фактично вирішено, бо переважна кількість членів Комітету підтримують Михайла Івановича.

Разом з Фоменком продовжить роботу зі збірною і майже весь його штаб. Питання у більшості викликає кандидатура Олександра Заварова, до якого, на відміну від інших асистентів головного тренера, накопичилися претензії й всередині команди.

Такого роду звістка не виглядає несподіваною – ні для кого не секрет, що в січні 2013-го кандидатура Заварова була фактично нав’язана Фоменку колишнім керівництвом ФФУ. До того ж за три роки роботи в збірній Олександр Анатолійович роздав чимало досить різких коментарів, і часто вони разюче відрізнялися від стриманих та зважених оцінок головного тренера.

Ну а недавнє інтерв’ю Заварова, дане ним після матчу чемпіонату України за участю «Динамо» та «Шахтаря» і яке ледь не спровокувало конфлікт всередині команди, змусило українські ЗМІ заговорити про деструктивний вплив цього асистента на роботу всього тренерського штабу. Як очікується, цьому факту і буде дана оцінка на найближчому Виконкомі ФФУ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: