Контрольний матч. Скала - Буковина 1:0

14 липня 11:00
Переглядів: 178
Скала Стрий U-19

У середу, 13 липня, у рамках підготовки до старту сезону 2016/2017 років футболісти стрийської «Скали» у контрольному поєдинку приймали чернівецьку «Буковину».

«СКАЛА» (СТРИЙ) – «БУКОВИНА» (ЧЕРНІВЦІ) – 1:0 (0:0)

13 липня 2016 року. 17 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Сонячно. 31 градус. Арбітр: Степан Лапко (Львів). Асистенти арбітра: Юрій Кравченко та Богдан Грисьо (обидва – Львів).

«Скала»: Роман Герич (Олег Білик, 46), Тарас Максимович (Едуард Мись, 61), Олег Білий (Назар Стасишин, 46), Валерій Бондаренко ( Роман Подоляк, 61), Петро Стасюк (Юрій Антонів, 61), Владислав Клименко (гравець на перегляді, 61; Дмитро Баранов, 80), Віталій Рябушко (Володимир Шваб, 61), Олег Квич (Ян Ковалевський, 46), Володимир Пришнівський (Ігор Бровко, 61), Дмитро Скакун (Олександр Боровик, 61), Роланд Білала (Василь Цюцюра, 61).

Головний тренер: Василь Малик.

Гол: Юрій Антонів (90).

Цей матч для обидвох команд був одним із останніх перед стартом у першості України серед команд першої ліги. І хоча остаточне рішення про розширення другого за значимістю дивізіону в українському футболі ще не затверджене, сподіваємося, що 15 липня Виконком ФФУ поставить усі крапки в цьому питанні. Тому цей поєдинок був останнім, в якому обидва наставники ще мали змогу переглядати потенційних новачків та експериментувати зі складом. В останньому контрольному спарингу, який «Скала» проведе 17 липня в Івано-Франківську проти тепер вже остаточно можна сказати новачка другої ліги – «Тепловика», Василь Малик буде вже виставляти наближений до оптимального склад, адже через тиждень на «малиново-зелених» чекає стартовий поєдинок національного чемпіонату.

Для «Скали» та «Буковини» це вже був третій поєдинок у 2016 році. Два попередні: товариський 19 лютого на полі НТБ ФК «Скала» у с. Довгому та поєдинок весняної частини змагань 27 березня у Чернівцях сильнішого не виявили (як, до речі, і матч першого кола сезону 2015/2016 років у Стрию 8 серпня 2015 р.). Здавалося, що і цього разу команди розійдуться миром, однак все змінив гол Юрія Антоніва на останній 90-й хвилині зустрічі. Однак про це згодом.

«Буковина» розпочала збори 23 червня. Певний час команда працювала без головного тренера (після відставки Віктора Мглинця «в.о.» був Роман Шпирнов), але 30 червня отримала нового керманича – Сергія Шищенка, колишнього гравця національної збірної України та наставника молодіжки донецького «Металурга». Чернівчани за цей час встигли зіграти з хмельницьким «Поділлям» (0:0, 5:1), ФК «Тернопіль» (1:1, 2:2), рівненським «Вересом» (0:4).

Перший тайм пройшов практично без моментів. На дві команди було створено лише одну загрозливу ситуацію, коли наприкінці першої 45-хвилинки після подачі з кутового небезпечно головою пробивав Василь Палагнюк, проте Роман Герич був напоготові.

Друга половина зустрічі пройшла цікавіше. Обидва наставники провели протягом тайму усі одинадцять замін. Почали виникати й гострі моменти, проте захист і воротарі обидвох команд піймали кураж і тягнули все. Згадаймо, як на 67-й хвилині після довгої передачі Едуарда Мися, відтерши корпусом захисника, на побачення з голкіпером вийшов Василь Цюцюра. Наш гравець атаки вирішив перекинути круглого через голкіпера, проте Сергій Чернобай, який перебрався у Чернівці в це літнє міжсезоння з ФК «Тернопіль», зіграв відмінно. Або як зреагував на 80-й хвилині на удар впритул Юрія Періна воротар «Скали» Олег Білик. Браво, Олеже! А коли вже воротарі були безсилими допомогти своїм командам, на допомогу голкіперам приходили найкраща подруга – стійка. Так було на 88-й хвилині, коли за буковинців пробивав гравець, який перебуває на оглядинах, так було, коли за стриян пробивав головою Едуард Мись. Проте саме у випадку з господарями поля, стрияни таки відзначилися єдиним голом у цьому протистоянні. Сталося це, як ми вже писали вище, на 90-й хвилині. Потенційний новачок «Скали» Олександр Боровик заробив на своєму лівому фланзі штрафний удар, отримавши удар ліктем від суперника. Арбітр матчу Степан Лапко призначив штрафний і показав гравцеві «Буковини» жовту картку. Василь Цюцюра, який провів відведений йому час набагато продуктивніше, ніж у попередніх спарингах, подав на дальню стійку, де «другий поверх» виграв Едуард Мись. Смугастий потрапив у поперечину, а першим на добиванні був ще один майстер гри у повітрі Юрій Антонів, який спрямував круглого у дальній кут. Отож, стрияни таки виграли цей загалом рівний за грою поєдинок.

Тепер на команду Василя Малика чекає останній спаринг, який відбудеться в Івано-Франківську 17 липня. Гра проти місцевого «Тепловика» розпочнеться о 17-й годині.