Контрольний матч. "Скала" проекзаменувала володаря Аматорського Кубку України

25 лютого 14:30
Переглядів: 164
Скала Стрий – Енергія

У рамках підготовки до весняної частини змагань сезону 2015/2016 років футболісти стрийської «Скали» у четвер, 25 лютого, зіграли черговий контрольний поєдинок, приймаючи володаря аматорського Кубку України 2015 року та одну з найсильніших команд Львівщини – «Гірник» із Соснівки.

«Гірник» (Соснівка) – «Скала» (Стрий) – 1:5 (0:2)

24 лютого 2016 року. 13 год. 30 хв. м. Винники. Стадіон ФК «Рух» ім. Б. Маркевича. Арбітр: Андрій Смольський. Асистенти арбітра: Олександра Вдовіна та Анастасія Янтуріна (усі – Львів).

«Скала» (1-й тайм): Денис Завгородній, Петро Стасюк, Едуард Мись, Валерій Бондаренко, Михайло Березовий, Тарас Максимович, Сергій Мельник, Віталій Рябушко,  Богдан Іванченко, Олег Квич, Андрій Фаюк.

«Скала» (2-й тайм): Роман Герич, Юрій Антонів, Роман Подоляк, Тарас Максимович, Роман Ботвинник, Владислав Клименко, Володимир Пришнівський, Назар Кміть, Андрій Маляренко, Дмитро Скакун, Василь Цюцюра.

Голи у «Скали»: Андрій Фаюк (6), Віталій Рябушко (41), Володимир Пришнівський (85), Василь Цюцюра (87), Андрій Маляренко (90+3).

Матч проти «Гірника» команда Василя Малика провела двома складами. З перших хвилин місце у воротах посів Денис Завгородній. Справа у захисті звичне місце зайняв Петро Стасюк, який, залікувавши травму, знову повернувся на поле. Зліва в обороні грав Михайло Березовий. Пару центральних оборонців склали Едуард Мись та Валерій Бондаренко. В опорній зоні виступали Тарас Максимович та Сергій Мельник. Над ними розташувався Віталій Рябушко. Крайні атакувальні півзахисники: Олег Квич (праворуч) та протилежному фланзі – Боган Іванченко. І на вістрі атаки діяв потенційний новачок Андрій Фаюк, який близький до підписання контракту з ФК «Скала». Цей нападник 1993 року народження є вихованцем одеського футболу, кілька сезонів виступав за овідіопольську «Реал Фарму», а останні півроку провів в першоліговій тернопільській «Ниві». Саме Андрій Фаюк і відкрив рахунок у зустрічі вже на 6-й хвилині, вдало зігравши на добиванні після того, як воротар команди із Соснівки ногою парирував удар Віталія Рябушка.

Сам Рябушко все ж подвоїв рахунок після класичної у виконанні «Скали» прострільної передачі з правого флангу Олегом Квичем. Віталію залишалося лише підставити ногу.

Після перерви «Гірник» не знітився і продовжував чинити гідний опір нашій команді. Однак на кінцівку гри коману з Червоноградщини вже не вистачило. У заключні п`ять хвилин регламентованого часу плюс кілька доданих арбітром, «Гірник пропустив ще тричі.

Так третю гольову атаку розпочав… воротар «малиново-зелених» Роман Герич, який з рук, помітивши вільного в атаці Володимира Пришнівського, спрямував мяча на партнера. Наш півзахисник зіграв як справжній майстер, закинувши круглого за комірець голкіперу, який вийшов з воріт.

Не встигли суперники розіграти мяч з центра поля, як стрияни перехопили круглого і миттєво вивели на удар Василя Цюцюру, який низом пробив повз голкіпера. Приємно, що наш бомбардир вже вкотре не йде з поля без забитого голу.

Після того, як рахунок став – 4:0,  соснівчани один гол відіграли, причому не без допомоги рикошету від Романа Ботвинника.

І хоча основний час вже закінчився, стрияни встигли знову збільшити перевагу до чотирьох голів. Миттєва швидкісна атака лівим флангом завершилася черговим прострілом Дмитра Скакуна, після чого Андрій Маляренко в один дотик встановив остаточний рахунок зустрічі. Це перший гол Андрія за основний склад «Скали», і дай Бог не останній!

Тепер на «малиново-зелених» вже найближчої суботи очікує матч 1/16 фіналу у традиційному турнірі пам`яті Ернеста Юста. Суперником команди Василя Малика буде команда ФК «Прикарпаття» (Старий Самбір). Початок гри на полі навчально-тренувальної бази ФК «Скала» в с. Довгому о 12 годині. А одразу після цієї гри, о 14-й годині, там же свою гру 1/16 фіналу проти «Кохавинки» з Гніздичева проведуть і 17-річні вихованці Академії футболу «Скала».