Контрольний матч. "Скала" U-19 – МФК "Вранов" U -21 – 2:0

24 лютого 15:29
Переглядів: 83
скала фк львів

23 лютого юніори стрийської «Скали» у рамках підготовки до весняної частини змагань, яка, як відомо, поновлюється 11 березня виїзним матчем проти дніпропетровського «Дніпра» в чемпіонаті України серед команд U-19, провели перший із двох запланованих протягом двох найближчих днів матчів проти молодіжного складу команди третього словацького дивізіону групи «С-Схід» МФК «Вранов», головним тренером якого є наш земляк, екс-наставник «малиново-зелених» Іван Бубіс.

Провівши по голу у кожному із таймів, перемогу святкували вихованці Павла Кікотя. Зазначимо, що таким чином «Скала» U-19 зуміла взяти реванш за поразку своїх молодших колег з команди U-17 Академії футболу «Скала», котрі два тому поступилися своїм старшим візаві із Словаччини – 1:2. Цікаво, що тоді єдиний гол у складі юних моршинців провів Сергій Мельник. Саме цей нападник «Скали» відзначився забитим голом і цього разу, відкривши рахунок на 35-й хвилині після награної комбінації, яку діагональною передачею на правий фланг розпочав Дмитро Товстоп`ят, а продовжив в один дотик Назар Стасишин, після чого Сергію Мельнику залишалося лише не схибити з кількох метрів.

А другий гол був проведений після розіграшу з кутового вже в дебюті другого тайму. На 48-й хвилині відзначився Євген Заїченко.

У звітному матчі юніори «Скали» грали без замін. Саме мету: дати зіграти під навантаженням і поставив перед командою Павло Кікоть. Також Павло Миколайович у цій зустрічі задіяв чотирьох гравців з команди U-17 Академії футболу «Скала», які вже влітку можуть перейти до юніорської команди. Окрім вже згадуваного Сергія Мельника, у матчі проти словаків грала також трійка захисників: стопери Арсен Прокопович та Вадим Альохін, а також лівий оборонець Святослав Мельник.

Склад «Скали» у цій зустрічі: Ігор Фіяло, Назар Стасишин, Вадим Альохін, Арсен Прокопович, Святослав Мельник, Микола Тищук Юрій Воробець, Євген Заїченко, Дмитро Товстоп`ят, Сергій Мельник, Дмитро Заїкин.

Сьогодні відбудеться другий запланований матч цих команд, у якому за «Скалу» зіграє інша «одинадцятка».