Контрольний матч "Збруч" (Волочиськ) – ФК "Тернопіль" 0:0

16 липня 21:09
Переглядів: 185
фк тернопіль

Свій черговий спаринг сьогодні, 16 липня, провів ФК «Тернопіль». У Волочиську наші земляки розійшлися миром (0:0) проти місцевого «Збруча».

Перший тайм матчу пройшов за рівної боротьби. На двох команди організували чотири напівмоменти (по два з кожної сторони). Натомість перша 45-хвилинка запам’яталася потасовкою. Муніципал Василь Чорний заступився за свого партнера по команді Віталія Богданова, котрого суперника кілька разів відверто збивали. Після кількахвилинних словесних розбірок зустріч поновилася.

У другому таймі господарі поля підсіли. Натомість тернополяни почали створювати моменти один за одним. Найближчим до взяття воріт був Сергій Полянчук. Він в одному випадку пробиваючи ножицями влучив м’ячем у поперечину, в другому – м’яч після його удару з лінії карного майданчика пройшов поруч зі стійкою. А ближче до кінця матчу Іван Тарабалка ударом головою з близької відстані пробив вище поперечини.

У підсумку, тренери ФК «Тернопіль» залишилися задоволеними від дій своїх підопічних, особливо в обороні та центрі поля. Як відзначили наставники, у команди непогано тримався м’яч, а голи – вони прийдуть у більш відповідальних матчах.

Склад ФК «Тернопіль»:

Русан (Мельник) – Курило, Атласюк, Куріцький (Дубчак), Клекот – Кондзьолка (Тракало), Чорний, Богданов (Кривий), Гаврилюк (Полянчук) – Мединський (Соколовський), Гром’як (Тарабалка).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: