Копичинська "Надія" перемогла у другому всеукраїнському турнірі на Івано-Франківщині

28 серпня 16:37
Переглядів: 209
Гол

У селі Вістова Калуського району пройшов всеукраїнський дитячий футбольний турнір серед юнаків 2004 року народження та молодших, в якому взяли участь шість команд. Три з них представляли вихованці СДЮШОР футбольного клубу «Атлет» з Києва, дві приїхали з Івано-Франківська («Ніка-05» і «Юніор»), а одна прибула з Тернопільщини (ДЮСШ ФК «Нива» з міста Копичинці).

Упродовж трьох днів на футбольному полі оздоровчо-спортивної бази «Вістова» було зіграно 15 матчів. Щоправда, поєдинки відбувалися не на всьому полі, а на одній його половині та не з максимально допустимою кількістю гравців. Кожна з команд, що змагалися, могла нараховувати в своєму складі 9 гравців разом з воротарем.

За підсумками зіграних матчів переможцем всеукраїнського дитячого футбольного турніру стала команда ФК «Надія» з міста Копичинці (президент клубу – Володимир Тимчишин, тренер ДЮСШ – Михайло Хоптовий). Юні футболісти з Тернопільщини обіграли всіх суперників, пропустивши у свої ворота тільки два голи.

– На турнірі у Вістові, – констатував тренер ДЮСШ ФК «Нива» Михайло Хоптовий, – мої вихованці здобули дві крупні перемога над київськими командами «Атлет-3» (5:0) та «Атлет-1» (4:1), з мінімальним рахунком обіграли столичний «Атлет-2» (3:2) та івано-франківську «Ніку-05» (1:0), а команду «Юніор» з Івано-Франківська перемогли з рахунком 2:0. Тому я цілком задоволений таким виступом команди та вдячний дітям, з якими почав працювати тільки минулого року, за те, що вони проявили характер та волю до перемоги.

До речі, це не перший успіх юних гравців «Ниви» 2004 року народження на Івано-Франківщині. Нещодавно вони також стали переможцями всеукраїнського дитячого турніру з футболу «Кубок Карпат», що 6-8 серпня проводився в місті Яремче. В цих змаганнях брали участь вісім команд. «Ниві» з міста Копичинці у фіналі протистояла команда Надвірнянської ДЮСШ, яку юні футболісти з Тернопільщини обіграли з рахунком 1:0.

Нагородження переможців і призерів всеукраїнського дитячого футбольного турніру серед юнаків 2004 року народження та молодших провів колишній арбітр ФІФА, виконавчий директор ЖФК «Нафтохімік» (Калуш), а нині директор ТзОВ «Меркурій» Михайло Овчар. Капітанові команди ДЮСШ ФК «Нива» він вручив від спонсора змагань – нафтохімічного підприємства основний та найцінніший кубок. Меншими кубками були відзначені команди СДЮШОР ФК «Атлет-1» (Київ) і ДЮФК «Ніка-05», які посіли відповідно друге і третє місця, а всі учасники турніру отримали в нагороду пам’ятні призи.

Були встановлені й індивідуальні призи для юних футболістів, котрих суддівсько-тренерська колегія визнає переможцями в чотирьох номінаціях. Ними М. Овчар нагородив кращого воротаря турніру Івана Пожарнюка (ДЮСШ ФК «Нива»), кращого захисника Віталія Сімановського (ДЮФК «Юніор»), кращого півзахисника Олександра Дідуха (ДЮФК «Ніка-05») та кращого бомбардира Івана Дячинського (ДЮСШ ФК «Нива»).

Підбиваючи підсумки турніру, Михайло Михайлович висловив своє невдоволення з приводу того, що у змаганнях не взяли участь футболісти ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради.

– Де інше, як не в турнірах всеукраїнського рівня, калуські діти можуть проходити перевірку своїх можливостей, набиратися досвіду гри у футбол, шліфувати та вдосконалювати свою технічну майстерність? Про організацію футбольного турніру у Вістові дирекція ДЮСШ управління освіти Калуської міської ради була повідомлена завчасно. Знали про це і її тренери-викладачі з футболу, однак зібрати дітей 2004 року народження та заохотити їх до участі у всеукраїнських змаганнях ніхто навіть не спробував. Тому я до певної міри розумію тих палких місцевих футбольних вболівальників, які дивуються, чому Калуш сьогодні не має добротної дорослої футбольної команди, – резюмував Михайло Овчар.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: