Кордоба забиває два голи словакам і Україна перемагає 7:1

29 жовтня 13:28
Переглядів: 168
Збірна України футзал

У другій товариській грі "синьо-жовті" відправили у ворота суперника 7 м'ячів.

На відміну від матчу, зіграного суперниками напередодні, початок другого поєдинку вийшов досить спокійним. Українці набагато більше володіли м'ячем, але ось загострити ситуацію біля воріт Гашпаровіча нашій команді не вдавалося - суперник дуже щільно і компактно грав в обороні.

Лише на 9-й хвилині Шпигар після передачі Дмитра Сорокіна з дуги завдавав потужного удару, але господарів виручив воротар. Ближче до середини тайму словаки заграли агресивніше, знову в їх складі найпомітнішим був Драховскі, якому тільки Литвиненко завадив відкрити рахунок - Дмитро з труднощами перевів м'яч на кутовий після дальнього удару.

Гра пішла на зустрічних курсах, і наша команда в такій грі досягла успіху. На 13-й хвилині Дмитро Сорокін біля лівої бровки обіграв суперника і зробив націлену передачу в центральну зону на Білоцерківця, котрий прийняв м'яч і пробив з семи метрів - м'яч від ноги Гашпаровіча влетів у сітку - 0:1.

Через дві хвилини два неординарних соло видав Дмитро Шамлі. Отримуючи м'яч на своїй половині, він при жорсткій протидії суперників добирався до штрафної, однак завершити точним ударом такі вражаючі ривки молодому футболістові не вдалося. Рахунок 1:0 так і зберігся до перерви, трохи активнішими були наші футболісти, але і Кордоба, і Білоцерківець свої дуелі голкіперу словаків програли.

Після перерви у збірної України пройшла планова заміна воротаря, ну, а гру почала четвірка Овсяннікова, яка вперше вийшла на майданчик. На 22-й хвилині їй вдалася дивовижна комбінація, яка дозволила нашій команді збільшити перевагу в рахунку. Після довгої передачі від своїх воріт Овсянніков головою скинув м'яч Рогачову, який зліва прострілив на дальню штангу, а там Разуванову залишалося тільки підставити ногу, щоб м'яч опинився в сітці - 0:2.

Українці залишалися повними господарями на майданчику, і незабаром наша команда вистрілили дуплетом - Рогачов добив м'яч у сітку після того, як Разуванов пробив у штангу, а згодом Кордоба відзначився влучним ударом з меж штрафного після передачі Олександра Сорокіна - 0:4.

На рахунку Кордоби і п'ятий м'яч нашої збірної. Словаки перейшли на гру з п'ятим, але Драховскі помилився в центрі, що дозволило Романові вийти на порожні ворота. І хоча йому заважав захисник, Кордоба "зі штика" таки відправив м'яч у сітку.

На 36-й хвилині відбулося одразу дві події. Спочатку рахунок виріс до тенісного - Журба добив м'яч у сітку після того, як Шпигар при виході один на один пробив у поперечину. Ну, а потім Бондар грубо збив суперника, і побачив перед собою червону картку.

Словаки дуже хотіли забити хоча б м'яч - і більшість допомогла їм це робити. Бахна підібрав м'яч на штанзі після діагональної передачі, а Іваняку виручити команду було нереально. Проте останнє слово в матчі залишилося за Україною, так і по-іншому не могло бути - Журба вийшов один на один, і як на тренуванні розібрався з Гашпаровічем. 7:1 - перемога збірної України без всяких питань.

28 жовтня. Товариський матч
СЛОВАЧЧИНА - УКРАЇНА - 1:7 (0:1)

Словаччина: Гашпаровіч - Бахна, Бруновскі, Драговскі, Кожар - Кійовскі, Папайчик, Рейжек, Рік - Вішвадер, Здрахал, Марушінец, Доша.
Україна: Литвиненко (Іваняк, 21) - Д.Сорокін, Журба, Білоцерківець, Шпигар - Шамлі, Валєнко, О.Сорокін, Кордоба - Овсянніков, Д.Бондар, Рогачов, Разуванов.
Голи: Бахна (38) - Білоцерківець (13), Разуванов (22), Рогачов (27), Кордоба (28, 30), Журба (36, 40).
Попередження: Доша (40) - Д.Сорокін (16). Вилучення: Д.Бондар (36).