Коростильов і Пастернак – мультипереможці стрілецької національної першості

19 травня 12:12
Переглядів: 166
Коростильов
У Львові на стрільбищі СКА 11-16 травня 2015р. відбувся літній чемпіонат України з кульової стрільби.

У стрільбі з пістолета 5 золотих медалей стрілецької національної першості виборов учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов.
Павло переміг у стрільбі із стандартного пістолета на 25 м (вправа МП-10) особисто і в команді, у стрільбі з довільного пістолета на 50 м (МП-6) особисто та у швидкісній стрільбі (МП-8) і стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м (ПП-3) у команді. У стрільбі з револьвера (РП-5) у Павла «бронза».
 
4 найвищі нагороди чемпіонату в активі ще одного вихованця училища Володимира Пастернака (вип. 2008р.). Володимирвпевнено переміг у швидкісній стрільбі з пістолета у особистій першості та разом з Коростильовим і олімпійським чемпіоном Олександром Петрівим тричі піднімався на найвищу сходинку п’єдесталу пошани у вправах МП-8, МП-10 та ПП-3.
 
У вправі МП-6 срібним призером став Владислав Данілов(вип. 2011р.), який після закінчення училища повернувся у рідне місто і сьогодні представляє Рівне. Фінальну дуель Владиславпрограв Коростильову 185,8 на 188,5.
 
Серед жінок у стрільбі з пневматичного пістолета срібну медаль завоювала Ольга Болонна (вип. 2000р.), бронзову - Поліна Конарєва (11 кл.), а перемогла Оксана Камінська з Рівного.
 
У стрільбі із спортивного пістолета на 25 м (МП-5) Ольга Болонна п’ята, Ксенія Юрченко (ІІІ курс) шоста, Альона Шевченко (10 кл.) восьма, а Поліна Конарєва – десята. ІІ місце у командній першості у цьому виді стрільби посіла збірна команда Львівщини у складі Болонни, Анастасії Бондарук (вип. 2010р.) таХристини Бурак (вип. 2013р.).
 
Серед гвинтівочниць триразовою медалісткою стала Юлія Чулик (вип. 1995р.). Юлія відзначилась у складі збірної Львівської області у вправах МГ-5, МГ-9, де стала чемпіонкою, та у вправі ГП-4, де посіла ІІ місце.
 
У стрільбі з довільної гвинтівки з 3-х положень (МГ-6) бронзовими призерами у командній першості стали учень 11 класуАндрій Кузів та випускник 2009р. Олександр Галкін. Окрім того, у Галкіна «бронза» у стрільбі з пневматичної гвинтівки.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: