Косівська ДЮСШ "Гірське орлятко" – чемпіон Івано-Франківської області з лижеролерів

19 жовтня 17:40
Переглядів: 159
лижеролер

У селі Саджава Богородчанського району змагались лижники-гонщики з загальної фізичної та спеціальної фізичної підготовки. Змагання проводились серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл області, які культивують зимові види спорту.

У відкритій першості області взяли участь понад 100 вихованців Богородчанської, Яремчанської, Надвірнянської, Коломийської та Косівської спортивних шкіл, повідомляє Косівська РДА.

Протягом трьох днів юні спортсмени району виборювали перемоги у дисциплінах з п’ятискоку, легкоатлетичного кросу, перегонів на лижеролерах вільним та класичним ходом під керівництвом старшого тренера-викладача відділення лижних перегонів Косівської ДЮСШ "Гірське орлятко" Юрія Мельничука.

Завдяки інтенсивним підготовкам у навчально-тренувальних зборах протягом літніх канікул 2014 року косів’янам вдалось вибороти чимало нагород.

У загальному заліку вихованці Косівської ДЮСШ "Гірське орлятко" здобули 27 медалей, серед яких 12 золотих, 11 срібних та 4 бронзових.

В підсумку високі результати косів’ян дозволили здолати опір Богородчанської ДЮСШ, яка протягом кількох останніх років нікому не поступалася першою сходинкою п’єдесталу пошани, та посісти перше загальнокомандне місце.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: