Костевич та Федорчук у збірних туру

04 листопада 20:55
Переглядів: 125
федорчук

Кілька секунд не вистачило «Карпатам» для того, щоб здобути перемогу над одеським «Чорноморцем». Попри це провідні футбольні інтернет-видання України відзначили лівого оборонця Володимира Костевича та атакувального хавбека Валерія Федорчука. 

Портал UA-футбол включив до своєї збірної обох гравців, причому вже не вперше. Для Костевича це другий «виклик», для Федорчука – третій. 

Володимир КОСТЕВИЧ

«Лівому захиснику львів'ян довелося у протистоянні з «Чорноморцем» стримувати Павла Кутаса і Володимира Прийомова, крім того в його зону постійно зміщувався Олексій Антонов. Тим не менше, Костевич на відмінно впорався зі своїми обов'язками. Через зону Володимира не пройшло практично жодної небезпечної атаки моряків, більше того захисник не упускав можливості взяти участь у наступах своєї команди».


Валерій ФЕДОРЧУК

«Після зміни амплуа ефективність Валерія Федорчука помітно зросла. Хавбек був активний як у своїй штрафній площі, так і в штрафному суперника. Оскільки команди діяли на зустрічних курсах, Валерій встигав мобільно відпрацьовувати по всьому полю. Гол, який забив Федорчук в дебюті зустрічі, можна показувати як посібник для таранних форвардів. Валерій скористався найдрібнішою помилкою Бергера, поборовся з Кутасом і, не зближуючись з Безотосним, потужно пробив з-під Фонтанелло. Вийшло ефектно, а головне ефективно».


Портал Footboom також запросив віце-капітана «Карпат» до своєї збірної.

«В останніх матчах Олександр Севідов пересунув Федорчука на позицію атакуючого півзахисника, і така перестановка пішла тільки на користь «Карпатам». Валерій став однією з головних дійових осіб в атаці львів'ян. Ось і в грі з «Чорноморцем» Федорчук постійно тримав у напрузі захисників «моряків», допомагаючи єдиному форварду галичан – Гладкому. І саме світловолосий хавбек зміг знайти пролом в побудовах одного з найнадійніших захистів чемпіонату. Дев'ятка «Карпат» підкараулив Бергера, виграв силову боротьбу у Кутаса і точно пробив у ближній кут воріт Безотосного. На цьому Валерій не зупинився і продовжував далі шукати щастя біля воріт суперника, залишаючись головним конструктором атак львів’ян».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: