Костянтин Пікуль: "До повноцінних тренувань зможу повернутись приблизно за два-три тижні"

28 вересня 17:42
Переглядів: 140
Пікуль

Травма коліна на тривалий час вибила з гри капітана футбольного клубу "Нива" Костянтина Пікуля. Нещодавно у Дніпрі йому успішно провели операцію.

— Костя, як почуваєшся після операції? Коли варто очікувати твого повернення до тренувань?

— Операція пройшла відмінно, почуваюся добре. З наступного тижня буду працювати з реабілітологом, а також відвідувати тренажерний зал та басейн. Хочеться якнайшвидше відновитися та повернутись до колективу. Але з цим поспішати тепер не буду, адже минулого разу зарано розпочав тренуватись і це призвело до ускладнень і операції. Дай Бог, цого разу все буде добре і я буду готовий на всі 100%. До повноцінних тренувань зможу повернутись приблизно за два-три тижні.

— Завтра "Ниву" очікує протистояння із "Буковиною". Як команда налаштовується? Які спогади по собі залишив нещодавній матч з чернівчанами?

— Хлопці налаштовані позитивно. Я з впевненістю можу сказати, що кожен розуміє наскільки ця гра буде важливою. У попередній грі, я вважаю, подарували супернику одне очко. Хоча "Буковина" теж не приїде щоб здатись без бою. Однозначно перемогу здобути буде важко. Проте я вірю у своїх товаришів по команді і хочеться завтра повертатись у Тернопіль з хорошим настроєм.

Минулий матч завершився нульвою нічиєю, але ми мали дуже багато моментів. На мою думку, не вистачило майстерності та впевненості щоб реалізувати свої нагоди. Той матч мені запам'ятався не з хорошої сторони, адже догравав із травмою і через біль у коліні не зміг віддатись на всі 100. Якщо з перших хвилин перекриємо супернику повітря і не дамо почуватись вільно на кожному клаптику поля, тоді варто очікувати на позитивний результат!

Прес-служба футбольного клубу "Нива"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: