Костянтин Пікуль: "Хочеться допомогти команді, адже фактично пропустив друге коло"

29 жовтня 15:34
Переглядів: 119
Пікуль

Капітан футбольного клубу "Нива" розповів про відновлення від важкої травми та найближчий поєдинок у Моршині.

— Як почуваєшся після повернення до повноцінних тренувань?

— Почуваю себе добре, дуже радий повернутися до колективу. Процес відновлення тривав успішно. Спочатку я займався за індивідуальною програмою, а два останні тижні тренуюся в основній групі. На матч зі "Скалою" готувався повноцінно з командою і, надіюся, що Сергій Михайлович довірить мені вийти хоча б на 15 чи 20 хвилин. Дуже хочеться чимось допомогти команді, адже фактично друге коло я повністю пропустив через травму.

— Які очікування від поєдинку зі "Скалою"?

— Нам буде не легко. І жодної недооцінки суперника бути не може. Розуміємо, що скоро відпустка, але повинні закінчити друге коло на хорошій ноті.

— У першому колі "Нива" перемогла стриян вдома. Що відомо про теперішній стан "Скали"?

— У першій грі проти "Скали" я провів на полі усі 90 хвилин. Матч був хорошим, нам вдалося зламати всі плани суперника, контролювати гру і врешті забити два швидкі голи. "Скала" дуже підготована у технічному плані, грає у короткий пас, є хороші виконавці. На мою думку, завтрішня гра буде дуже насиченою, адже ніхто не захоче поступатись. Вистачатиме і боротьби, адже зараз уже не ті погодні умови і командам важко показувати той футбол до якого вони звикли. У турнірному плані нас уже підпирає "Нива-В", тому завтра ми будемо викладатись на всі сто, щоб взяти важливі три очки і повернутися додому з хорошим настроєм.

Прес-служба футбольного клубу "Нива"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: