Коваленко повернувся у розташування головної команди

07 вересня 11:19
Переглядів: 71
Віктор Коваленко

Віктор Коваленко

Півзахисник Віктор Коваленко, котрий розпочав нинішній збір у таборі національної команди, але, за домовленістю між наставниками Михайлом Фоменком і Сергієм Ковальцем, взяв участь у відбірному матчі «молодіжки» проти Македонії, повернувся у розташування головної команди.

Віктор приєднався до старших збірників вранці 6 вересня, у Львові, і разом з командою здійснив чартерний переліт до словацького аеропорту П‘єштяни, звідки «синьо-жовті» автобусом дісталися до селища Раєцьке Тепліце (15 км від Жиліни, де відбудеться кваліфікаційний матч Словаччина – Україна).

Розмістившись у спа-готелі «Афродіта» і відпочивши кілька годин, команда згодом провела тренування у сусідньому селі Раєц. Поле команди п’ятого дивізіону чемпіонату Словаччини – ФК «Раєц» - було у доброму стані. Відтак гравці, котрі вийшли у стартовому складі на матч з білорусами, здійснили 15-хвилинну пробіжку і повернулися до готелю. Решта складу, в тому числі і Віктор Коваленко, провели кілька ігрових серій у супроводі незначного дощу та поривчастого вітру.

Сьогодні на збірну України чекає офіційне передматчеве тренування на полі арени МСК «Жиліна» (18:00 за місцевим часом). За півгодини до цього розпочнеться прес-конференція, в якій візьмуть участь головний тренер національної команди Михайло Фоменко та гравець збірної Андрій Ярмоленко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: