"Козак" провів найдовший бій у кар'єрі – 5 думок після поєдинку Усик - Вентер

14 грудня 17:50
Переглядів: 223
усик

Учора ввечері у київському Палаці спорту олімпійський чемпіон 2012 рокуОлександр Усик переміг технічним нокаутом у дев'ятому раундіпівденноафриканця Дені Вентера. На кону стояв титул Інтерконтинентального чемпіона за версією WBO у першій важкій вазі. Це був шостий бій нашого боксера на профі-ринзі – усі він виграв нокаутом. Виокремлюємо 5 головних вражень від поєдинку і тим, що з ним пов'язано.

Суперник виявився сильнішим, ніж очікували

Дені Вентер добре підготувався до зустрічі з Олександром Усиком і підійшов до неї дуже мотивованим. Переглянувши попередні його поєдинки, здавалося, що українця чекає легка прогулянка – була помітна величезна прірва між боксерами у всіх компонентах боксерської майстерності, особливо у швидкості. Але Вентер здивував. Виявився доволі навченим, дисциплінованим, вольовим, терплячим боксером і мав план на бій. Він розраховував на те, що добре тримає удар і на своє вміння контратакувати.

Тактично грамотний бій

З перших раундів стало зрозуміло, що Вентер не такий простий, як думалось. Тому Усик правильно робив, що не форсував події, не ішов у розміни і працював на дистанції. Раунд за раундом він нарощував свою перевагу і врешті нокаутував суперника саме тоді, коли той був "готовий" до цього. По-перше, акумулювалися численні удари, особливо по корпусу. По-друге, Усик, як зазвичай, працював на куражі, отримуючи задоволення від свого перебування в ринзі і бажання принести насолоду вболівальникам. Виділимо хіба один момент. Українець, можливо, запізно додавав у темпі в кінці раундів. Кращі його удари приходились одночасно з гонгом. Якби спуртував секунд на 15-20 раніше, то бій закінчився б швидше.

Найдовший бій

Вентер виявився дуже вдалим суперником для Усика на даному етапі його кар'єри. Він зміг пройти майже дев'ятираундову дистанцію вже у своєму шостому поєдинку. Причому в хорошому темпі. Поєдинок показав, що з витривалістю в українця все гаразд. З усім іншим – теж. Єдине питання – здатність тримати удар. Відповідь на нього отримаємо напевно вже в чемпіонських поєдинках.

Місця в рейтингах

До бою Усик займав сьоме місце в рейтингу WBO, після бою займе п'яте, як запевнив Віталій Кличко (Усик на контракті в компанії Кличків "К2 Promotions" – gazeta.ua). В незалежному комп'ютерному рейтингу boxrec він вже на 12 місці у своїй вазі. Імовірно, вже у наступному році українець отримає право поборотися за чемпіонський титул. З німцем Марко Хуком, якщо він до того часу утримуватиме пояс WBO.

Російськомовний ринг-анонсер

Здивувало те, що ринг-анонсер Сергій Бриль, який прекрасно володіє українською, у Києві вів вечір боксу російською мовою. Зрозуміло, не зі своєї ініціативи. Очевидно, це питання до організаторів турніру - "К2 Promotions". "Дами і господа" в столиці України, яка в стані війни з Росією… Що тут можна додати?

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: