Кожен третій гравець української Прем`єр-ліги - легіонер

07 червня 07:41
Переглядів: 122
бартуловіч

Майже третина футболістів, які зіграли в нинішньому чемпіонаті України, є легіонерами. В цілому, в цьому чемпіонаті виступили футболісти 38 країн світу. Про це повідомив технічний директор Прем'єр-ліги Роман Руденко.

«В цілому за підсумками останньої національної першості на поле виходили більше 500 гравців, близько 170 з яких мають іноземне громадянство. Це третина всіх учасників змагань», - уточнив він.

За статистичними даними, які містяться на офіційному сайті організації, найбільше представництво - 38 - у бразильців. Далі за кількістю йдуть серби (12), нігерійці, хорвати, грузини, румуни (по 9) і аргентинці (8).

За українські клуби також грали легіонери з Росії, Македонії, Франції, Албанії, Греції, Чехії, Австрії, Чорногорії, Вірменії, Словаччини, Словенії, Іспанії, Португалії, Болгарії, Тунісу, Білорусі. Одним учасником представлені Естонія, Узбекистан, Латвія, Литва, Бельгія, Білорусь, Болівія, Голландія, Ізраїль, Ірландія, Кіпр, Німеччина, Польща, Фінляндія, Швеція, Конго, Туніс, Камерун, Гана, Нігер, Зімбабве і Сенегал.

Найбільше легіонерів грали в донецьких клубах «Шахтар» і «Металург» (по 16), ужгородській «Говерлі » (15), харківському «Металісті» (13), київському «Динамо» і дніпропетровському «Дніпрі» (по 12). Послугами лише одного іноземця (грузина Давида Таргамадзе) скористався маріупольський «Іллічівець».

Тренерський корпус команд Прем'єр-ліги представляли 5 зарубіжних фахівців: румун Мірча Луческу («Шахтар»), іспанець Хуанде Рамос («Дніпро»), росіянин Сергій Ташуєв («Металург»), болгари Ангел Червенков («Севастополь») і Микола Костов («Таврія»).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: