"Кожна гра – своєрідний реванш" - Ґуставо Бланко-Лещук

15 листопада 10:37
Переглядів: 86
Ґуставо Бланко-Лещук

Ґуставо Бланко-Лещук став найкращим гравцем переможної гри «Карпати» – «Ворскла». Він забив єдиний, а тому і переможний гол у матчі з полтавчанами. Своїми пронозами на майбутній поєдинок з «гірниками» аргентинець поділився із виданням segodnya.ua. 

«Успіх приходить тільки тоді, коли докладаєш зусиль. Це саме те, що я намагаюсь робити кожного дня. Сподіваюсь, що і надалі буду допомагати своїй команді стати кращою. Вірю, що з кожним наступним матчем я досягатиму більших успіхів» – каже Ґуставо.

«Звичайно, надіюсь, що зможемо виграти матч у Харкові. Перемога стане дуже важливою для нас всіх. Команді необхідні ці три очка. «Карпати» – сильна команда, тому ми обов’язково доб’ємось результату. Чи можна говорити про реванш у Харкові? Кожний наступний матч, кожна гра – це своєрідний реванш. Вся наша команда вірить, що ми зможемо зачепитись за очки і занести їх собі в актив. Все залежить тільки від нас. Ми зможемо показати таку ж хорошу гру, як і в минулому матчі. Це буде нелегко, але немає нічого неможливого» – розповів аргентинський нападник «Карпат».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: