"Краще спортивне село Тернопільщини" восьме серед "спортивних сіл України"

28 вересня 22:01
Переглядів: 660
Спорт

У смт. Немішаєво Бородянського району Київської області у спорткомплексі місцевого агротехнічного коледжу з 25 по 27 вересня 2015 року відбувалися Всеукраїнські змагання «Краще спортивне село України».  Учасники змагалися у 7 видах програми, а саме: міні-футболі, гирьовому спорті, настільному тенісі, волейболі (жінки, чоловіки), шашках, шахах та перетягуванні каната. Підбиття підсумків проводилося за сукупністю результатів з 5 кращих видів програми. У змаганнях взяли участь біля 600 спортсменів з 24 областей України. Кожну область представляла одна команда спортсменів з однієї сільської ради, або збірна групи сіл, що входить до сільської ради.

1

Тернопільщину на цих змаганнях представляла команда села Вікторівка Козівського  району, яка стала переможцем обласних змагань “Краще спортивне село Тернопільщини”, фінал яких проходив у Теребовля 6 вересня 2015 року. Очолювали команду Вікторівський сільський голова Віра Коропецька, голова Козівського районного ФСТ “Колос” Ігор Кулька та голова обласного фізкультурно-спортивного товариства “Колос” Георгій Гунтік. Представники нашої області, посіли 9 загальнокомандне місце. Козівчани посіли 5 місце у змаганнях з міні-футболу, у перетягуванні каната розділили 9-12 місце, у змаганні з шахів та гирьовому спорті були 12, а у настільному тенісі стали переможцями змагань.

А переможце змагань “Краще спортивне село України 2015 року” стала команда з села Нива Трудова Апостолівського району Дніпропетровської області. На 2 місці збірна  сіл Великий Дальнік і Червоний Розселенець Одеської області, на 3 місці Хрестителівська сільська рада Чорнобаєвського району Черкаської області.

Тернопільське обласне фізкультурно-спортивне товариство “Колос”, спортивна делегація, а також вболівальники села Вікторівка особливо дякують за допомогу у відрядження команди на всеукраїнські змагання,  керівнику фермерського господарства “Вікторія – 92″ Пеляку Петру Івановичу.