Кращі гімнастки визначать найсильніших у дитячому міжнародному турнірі з художньої гімнастики "Багірочка – 2016"

26 травня 20:30
Переглядів: 294
Художня гімнастика

28-29 травня в Універсальному спортивному залі СКА за адресою: м. Львів, вул. Генерала Грекова, 1 відбудеться II-ий дитячий міжнародний турнір з художньої гімнастики «БАГІРОЧКА – 2016», у якому приймуть участь понад 200 гімнасток з України та інших держав. Цей турнір дає змогу юним граціям визначити найсильніших в одному з найпрестижніших дитячих турнірів, які проводяться весною у нашому славетному місті Лева.

Організаторами заходу є ЛОГО- спортивний клуб «Багіра» і управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

«Гнучкі, стрункі гімнастки в яскравих костюмах, що виконують складні вправи, –  це видовище, яке зачаровує. Але насправді художня гімнастика, як і будь-який інший видів спорту, – пекельна праця. Запрошуємо всіх бажаючих прийти на турнір, підтримати гімнасток у боротьбі за перемогу та отримати естетичне задоволення від одного з найкрасивіших і жіночних видів спорту», - зазначив Ігор Ваулін, директор клубу.

«Щоразу коли я відвідую змагання з художньої гімнастики, то отримую неабияке естетичне задоволення. Я бачу скільки в нас талановитих гімнасток і скільки в них бажання стати кращими у своєму виді спорту. Тому успіхів Вам у змаганнях і нехай переможе найкращий», - Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Програма заходу:

28.05.2016

9:00 – початок змагань,

15:00 - урочисте відкриття турніру.

29.05.2016

9:00 – початок другого дня змагань\

14:00 - нагородження переможців та призерів змагань та закриття турніру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: