Кращі велосипедисти України впродовж трьох днів змагатимуться у Тернополі

17 вересня 14:01
Переглядів: 180
Велоспорт

Відкритий осінній чемпіонат України у груповій, індивідуальній гонці та гонці «Критеріум» (юнаки, дівчата) та ХХІ Всеукраїнські велосипедні перегони пам’яті тернополянина, майстра спорту Володимира Філіпенка відбудуться у нашому місті. Триватимуть змагання з 18 до 20 вересня.

Нагадаємо, що Володимир Філіпенко - перший майстер спорту з велоспорту на Тернопільщині, норматив виконав у 1956 році, неодноразовий чемпіон України. За час роботи тренером з велоспорту Володимир Філіпенко підготував близько двадцяти майстрів спорту.

Перегони відбуватимуться 18 та 19 вересня на Чернівецькому шосе – початок о 10 годині. А завершаться змагання 20 вересня гонкою «Критеріум» вулицями міста: в районі готелю «Тернопіль» та вулицями Замковою і Листопадовою. Старт о 12 годині.

У Відкритому осінньому чемпіонаті України у груповій, індивідуальній гонці та гонці «Критеріум» серед юнаків та дівчат та у Всеукраїнських велосипедних перегонах пам’яті Володимира Філіпенка візьмуть участь найсильніші  спортсмени України (юнаки та дівчата). Очікується приїзд близько 200 учасників з усіх регіонів України.

Організатори змагань: Міністерство молоді та спорту України; Федерація велосипедного спорту України; департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА; управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради; Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України; Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»; Тернопільське обласне відділення Національного олімпійського комітету України; Тернопільський обласний осередок Федерації велосипедного спорту України.

Головний суддя змагань – Суддя національної категорії Мирослав Музика (м. Дубно). У складі головної суддівської колегії семеро суддів Національної категорії та один - Міжнародної.

Офіційне нагородження переможців та призерів змагань відбудеться 20 вересня з 12 до 13 години біля готелю «Тернопіль».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: