Кращими у волейболі були школярі Теребовлянського району

16 березня 13:54
Переглядів: 169
Волейбол

У спортзалі Тернопільської ЗОШ №24 відбувся фінал ХІХ Спортивних ігор школярів Тернопільщини з волейболу серед юнаків — учнів ЗОШ І-ІІ ступенів. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

До фінальної групи потрапили чотири команди з Бережанського, Теребовлянського, Чортківського та Збаразького районів. Турнір проведено за коловою системою.

Не програвши жодної зустрічі, з однаковим рахунком 2:0, перемогу святкували вихованці Теребовлянських загальноосвітніх навчальних закладів, які у підсумковій таблиці набрали 6 очок.

Команди Бережанського, Чортківського та Збаразького районів, хоча й мали однакові показники, набравши по 4 очки, додали клопотів суддівській бригаді у визначенні їхніх місць у турнірній таблиці.

Так, представники Бережан перемогли збаражчан з рахунком 2:0 та поступилися чортківським суперникам 0:2. Чортківчани виграли у спортсменів з Бережан, проте поступилися збаражчанам 1:2.

Відповідно, у волейболістів зі Збаража також у здобутку є одна перемога над чортківськими суперниками 2:1.

Щоб визначити призерів турніру, судді взяли показник особистої зустрічі між Бережанами та Чортковом, де кращою стала команда бережанських волейболістів.

Отже, підсумкова турнірна таблиця має такий вигляд:

1 місце — Теребовлянський район — 6 очок;

2 місце — Бережанський район — 4 очки;

3 місце — Чортківський район — 4 очки;

4 місце — Збаразький район — 4 очки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: