Кременчани Дмитро Мазурчук та Степан Пасічник вдало виступили на Юнацьких Олімпійських іграх у Норвегії

18 лютого 18:34
Переглядів: 123
Степан Пасічник

До 21 лютого Ліллехаммері триватимуть II зимові Юнацькі Олімпійські ігри. Приємно, що учасниками їх є і двоє спортсменів з Тернопілля – Дмитро Мазурчук у лижному двоборстві та Степан Пасічник у стрибках на лижах з трампліну. Наразі наші земляки вже завершили свої виступи.

Як повідомляє прес-служба НОК України, приємно зазначити, що Дмитро Мазурчук (на фото) зумів скласти конкуренцію своїм суперникам і потрапити до топ-10 найкращих двоєборців світу. Досить драматичним видався в українця другий вид програми – лижні гонки. Безпосередньо перед останнім підйомом, намагаючись дістати польського спортсмена, він зламав палку. Але не дивлячись ні на що, Дмитро Мазурчук зумів фінішувати з прекрасним сьомим результатом.

«Юнацькі Олімпійські ігри – це найпрестижніші змагання, в яких я коли-небудь брав участь. Їх ні з чим не зрівняти. Результатом можу бути задоволеним, але постійно хочу його покращувати. На цьому сезон для мене ще не закінчується. Буквально одразу після Ігор відправляюсь на чемпіонат світу серед юніорів, потім на континентальний Кубок світу, а завершальним стартом року стане чемпіонат України», - поділився своїми планами спортсмен на сайті НОК України.

У змаганнях зі стрибків на лижах з трампліна наш земляк Степан Пасічник посів 13 місце. Спортсмен показав результат 186.7.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: