Кременечанин Едуард Матяш завоював "бронзу" на Чемпіонаті України з армспорту

25 березня 17:19
Переглядів: 150
армспорт

У Харкові відбувся ХХІ Чемпіонат України з армспорту серед дорослих, на якому виступили 155 учасників із дев'ятнадцяти областей України – 128 чоловіків та 27 жінок.  У ваговій категорії 85 кг рукоборець із Тернопілля Едуард Матяш у змаганнях на ліву руку став бронзовим призером турніру, а на праву руку атлет був шостим. Займається спортсмен у фізкультурно-спортивному клубі «Кремінь» (м. Кременець) під керівництвом Андрія Пушкаря.

Ще один вихованець тренера Андрія Пушкаря – Дмитро Дячук у ваговій категорії 70 кг став четвертим на ліву руку, а на праву руку – одинадцятим. Його колега по команді Вадим Стецюк у ваговій категорії 100 кг на ліву руку був дев’ятим, а на праву – 16-тим.

Усі спортсмени представляли Тернопільське обласне ФСТ «Колос».

Додамо, що у загальнокомандному заліку на Чемпіонаті України з армспорту -2014 вже 18-тий рік поспіль перемогу здобула збірна Харківської області, спортсмени якої вибороли 35 медалей (14 золотих, 9 срібних, 12 бронзових). Друге загальнокомандне місце, як і в минулому році, виборола команда Полтавської області – 14 медалей (1 золота, 4 срібних, 9 бронзових). Третє місце у команди Львівської області (2 золотих, 5 срібних).