Кременецькі лижники на чемпіонаті України здобули ряд медалей

24 березня 13:21
Переглядів: 109
лижі

Чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства відбувся у селищі Ворохта, що на Івано-Франківщині, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Збірну Тернопільської області на цих змаганнях представляли спортсмени Кременецької СДЮСШОР зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства.

Чемпіонат України розпочався серед юнаків 1999 року народження і молодших зі стрибків на лижах з трампліну К-75 м. Перше місце тут здобув кременчанин Дмитро Мазурчук (ЗОШ №1). Серед юніорів також першим був його колега по команді Степан Пасічник (ЗОШ №3).

У командних змаганнях у цій віковій категорії команда у складі: Сухоменюк Роман, Малищик Сергій (ЗОШ №3), Мазурчук Дмитро, Пасічник Степан, теж посіла перше місце. В особистих змаганнях, виступаючи серед чоловіків, Степан Пасічник став срібним призером, а Віктор Пасічник здобув "бронзу".

У командних змаганнях серед дорослих на трампліні К-75 м, команда "Тер-1", у якій виступали Баланда Руслан (ЛДІФК), Климчук Андрій (ЛДІФК), Пасічник Степан та Пасічник Віктор (ЛДІФК) стала переможцем, а команда "Тер-2" у складі: Чава Василь (Кременецький педагогічний коледж), Вілівчук Олег (Кременецька педагогічна академія), Малищик Сергій (ЗОШ №3), Мазурчук Дмитро (ЗОШ №1), посіла третє місце.

На трампліні К-90 м у командних змаганнях спортсмени із команди "Тер-1" (Баланда Руслан, Пасічник Віктор, Климчук Андрій, Пасічник Степан) теж виступили найкраще, здобувши золоті нагороди. Золоту медаль у цьому виді серед юніорів в особистому заліку виборов Степан Пасічник. Серед чоловіків Андрій Климчук став другим, а Степан Пасічник завоював ще й "бронзу".

Як повідомив заступник директори школи Кременецької СДЮСШОР Василь Нікіфорук, такий результат дозволив Степанові виконати норматив Майстра спорту України зі стрибків на лижах з трампліну, і увесь тренерсько-педагогічний колектив школи вітає спортсмена та його батьків із цим важливим спортивним досягненням.

Наступний день турніру, за словами Василя Нікіфорука, розпочався зміною погодних умов, великим снігопадом, який додав клопоту всім у подальшому проведені змагань, які продовжились програмою для лижного двоборства.

Результати кременчан такі: Юнаки (трамплін К- 75 м, л/г 3 км) — Мазурчук Дмитро — перше місце; Юніори (трамплін К-90 м, л/г 5 км) — Мазурчук Дмитро — перше місце, Малищик Сергій — друге місце, Сухоменюк Роман - третє місце; Чоловіки (Трамплін К-90 м, л/г 7,5 км) — Пасічник Віктор — перше місце, Баланда Руслан — друге місце, Мазурчук Дмитро — третє місце і виконання нормативу Майстра спорту України з лижного двоборства. Відтак, як наголосив Василь Нікіфорук, колектив Кременецької СДЮСШОР зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства щиро вітає Дмитра з цим високим і почесним званням.

Щодо подальших результатів, то у командних змаганнях на трампліні К-90 м першими були спортсмени із команди "Тер-1" Баланда Руслан, Мазурчук Дмитро, Пасічник Віктор, а команда "Тер-3", у якій виступали Чава Василь, Малищик Сергій, Сухоменюк Роман, стала другою.

У командному спринті (Трамплін К-90 м, л/г 7,5 км) кременчани Баланда Руслан та Пасічник Віктор піднімались на найвищу сходинку п’єдесталу пошани, Вілівчук Олег та Морозов Валерій здобули "срібло", а Малищик Сергій та Мазурчук Дмитро стали бронзовими призерами.

У ще одному виді — командний спринт, трамплін К-90 м, 7,5 км, результати такі: Пасічник Степан "Тер-5", Климчук Андрій "Тер-5" — 1 місце, Малищик Сергій "Тер-2", Мазурчук Дмитро "Тер-2" — 2 м, Баланда Руслан "Тер-1", Пасічник Віктор "Тер-1" — 3 місце.

Команду до змагань готували Петро Генюк, Микола Козлов, Олександр Точинський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: