Кременецький Буревісник - чемпіон України з футболу

20 травня 23:36
Переглядів: 330
футбол

17 травня зігравши внічию (1:1) зі своїм головним конкурентом — ФК Тернопіль-Педуніверситет, кременецький Буревісник достроково здобув звання чемпіона України з футболу серед вищих навчальних закладів.

Першими рахунок відкрили тернополяни — у першому таймі відзначився Іван Тарабалко. Натомість ще до перерви кременчани вирівняли рахунок, а в другому таймі з надзусиллями зуміли втримати потрібний їм рахунок.

Після цього матчу в активі кременецького Буревісника — 23 очка, у ФК Тернопіль-Педуніверситет — 22, а в чернівецького Буревісника, який обіймає третю сходинку, — 18 очок. Що цікаво, обидва Буревісника ще мають зіграти пропущений матч у Чернівцях, але на загальний розподіл місць, результат цього поєдинку вже не вплине, позаяк майбутні тернопільські педагоги всі свої матчі вже зіграли.

Дана перемога футбольної команди Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту ім. Тараса Шевченка дає їм право представляти Україну на студентському чемпіонаті Європи, який цьогоріч пройде в Іспанії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: