Кременці стартують міжнародні змагання з санного спорту

15 серпня 14:40
Переглядів: 342
санний спорт

14-17 серпня в Кременці проходитимуть Міжнародні літні змагання на санкороликах «Кубок Бони». Такий захід було започатковано в 2001 році мерією міста Кременець і дитячо-юнацькою спортивною школою «Колос» із санного спорту. Починаючи з 2003 року, змагання, що традиційно відбуваються на санній трасі навчально-спортивної бази «Кременець», були включені до календаря Міжнародної Федерації санного спорту. Цього року, як стверджують організатори, участь у стартах візьмуть команди шести країн світу.

Проходитимуть змагання у таких вікових групах: жінки, чоловіки (1994 р.н. і старші), юніорки, юніори (1995-1996 р.н.), дівчата, юнаки А (1997-2000 р.н.), дівчата, юнаки В (2001-2002 р.н.), дівчата, юнаки С (2003-2004 р.н.).

Щодо програми «Кубку Бони», то на 14 серпня заплановані тренувальні заїзди. 15 серпня після офіційних тренувальних заїздів з 20 години біля входу до Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту імені Тараса Шевченка відбудеться церемонія відкриття змагань. 16 серпня з 10 години впродовж дня триватимуть змагальні заїзди. У неділю, 18 серпня, з 10 години проходитимуть командна гонка та командна гонка на призи НОК України, після яких об 11.30 розпочнеться урочисте нагородження переможців.

Відкритий Чемпіонат Тернопільської області та Міжнародні літні змагання на санкороликах «Кубок Бони» проводяться з метою популяризації та подальшого розвитку санного спорту в Україні; зміцнення міжнародних зв’язків зі спортсменами зарубіжних країн і популяризації олімпійського руху; підготовки та успішного виступу спортсменів України в чемпіонатах світу та Європи, підвищення рівня спортивної майстерності українських саночників та набуття досвіду участі у міжнародних змаганнях.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: