"Кремінь" Кременчук – "Скала" Стрий – 3:1

08 травня 14:30
Переглядів: 225
скала

7 травня «Скала» провела черговий поєдинок національної першості. У Кременчуку суперником «малиново-зелених» у матчі 22-го туру була команда з Полтавщини – кременчуцький «Кремінь».

«Кремінь» (Кременчук) – «Скала» (Стрий) – 3:1 (1:1)

7 травня 2016 р. 15 год. м. Кременчук. Стадіон «Кремінь-Арена ім. О. Бабаєва». 15  градусів. 650 глядачів. Арбітр – Олександр Сахно (Київська обл.).Асистенти арбітра – Юрій Зоренко (Київ) та Віталій Федорок (Чернігів). 4-й арбітр – Ігор Бич (Київ). Делегат ФФУ: Олександр Журба (Донецьк).

«Кремінь»: 30. Віталій Онопко, 2. Валерій Курелєх, 10. Роман Кунєв, 13. Михайло Шершень, 8. Костянтин Черній (9. Дмитро Тертишний, 74), 21. Сергій Ченбай, 3. Владислав Піскун, 4. Андрій Сторчоус (19. Дмитро Сидоренко, 85),  22. Євген Стрельцов, 11. Сергій Степанчук (5. Дмитро Ховбоша, 81), 14. Ігор Тимченко-к.

Резервні гравці: 1. Андрій Олійник, 15. Роман Пасічниченко, 17. Дмитро Волошин, 6. Дмитро Ентін.

Головний тренер – Сергій Ященко.

«Скала»: 98. Денис Завгородний, 15. Петро Стасюк, 3. Роман Подоляк, 18. Валерій Бондаренко, 23. Михайло Березовий, 8.  Владислав Клименко-к., 7. Дмитро Скакун (5. Тарас Максимович, 86),  10. Віталій Рябушко, 9. Роланд Білала (6. Роман Ботвинник, 62),  99. Володимир Пришнівський, 14. Василь Цюцюра.

Резервні гравці: 1. Роман Герич, 19. Олег Квич, 17. Едуард Мись, 25. Богдан Іванченко, 93. Назар Кміть.

Головний тренер – Василь Малик.

Голи: Ігор Тимченко (9, 83), Андрій Сторчоус (64)  – Роман Подоляк (40).

Попередження: Костянтин Черній (19), Михайло Шершень (39), Владислав Піскун (66) – Михайло Березовий (27), Дмитро Скакун (28), Василь Цюцюра (88).

До матчу на своєму полі підопічні Сергія Ященка не програвали із десятого жовтня минулого року. А в гостях «малиново-зелені», що цікаво, також в останній раз поступалися минулоріч того ж десятого жовтня. І все таки «Кремінь» зупинив на своєму полі «Скалу», перервавши безпрограшну виїзну серію команди Василя Малика, яка складалася з чотирьох матчів.

Звітний матч був для обох команд сьомим у їхній спільній історії. Проте першу перемогу над «Кременем» стрияни здобули лише рік тому, коли у матчі  туру сезону 2014/2015 років, який відбувався 30 травня 2015 року, завдяки єдиному голу  Василя Цюцюри «малиново-зелені» перемогли – 1:0. Були близькими до другої перемоги стрияни й цьогорічному сезоні, коли у матчі першого кола в Стрию, який відбувався 19 вересня 2015 року, вели в рахунку вже на 3-й хвилині, після голу Тараса Максимовича. Однак провальна кінцівка першого тайму призвела до пропущеного голу, який провів Ігор Тимченко, і, як наслідок, втрати двох очок.

І знову капітан «Кременя» став головною ударною силою команди з Полтавщини. Вже одна з перших атак кременчуцької команди завершилася голом одного з найкращих бомбардирів ліги Ігоря Тимченка, якого в бомбардирському реєстрі до звітної гри випереджав на три голи лише Олександр Бондаренко з «Колоса». На 9-й хвилині господарі заробили право на кутовий Андрій Сторчоус навісив у центр штрафного майданчика, де гравець «Кременя» головою продовжив політ круглого на дальню стійку, а Сергій Степанчук встиг випередити Михайла Березового і рикошетом від стійки м`яч відлетів у центр, де першим на добиванні був Тимченко.

Ще до перерви стрияни зрівняли рахунок. На 40-й хвилині знову забитим м`ячем відзначився Роман Подоляк. Наш центральний оборонець забиває вже третю гру поспіль. Сталося це також після стандарту. Михайло Шершень на лівому фланзі перед самим штрафним майданчиком порушив правила проти Віталія Рябушка. Скакун навісив на дальню стійку, де Роман Подоляк головою в падінні зрівняв рахунок. Штатний виконавець «Скали» мав чудову нагоду і самому відзначитися, коли господарі грубо обійшлися проти Цюцюри, однак з вигідної позиції просто по центру метрів з 18-ти пробив вище воріт.

Двічі у першому таймі загрожував і Роланд Білала, однак після його ударів головою м`яч пролітав повз ворота.

Після перерви гра практично повністю проходила на половині поля господарів. Команда Василя Малика грала з бажанням, багато атакувала, однак підводила реалізація. Й надалі не пішли штрафні у Скакуна, не йшов мяч у ворота після ударів Рябушка і Цюцюри. Знову вихід віч-на-віч змарнував Роланд Білала, який після чудового пасу Пришнівського вийшов на побачення з голкіпером, однак переграти Віталія Онопка не зміг. Одразу після цього епізоду наставник «Скали» вирішив поміняти Роландана Ботвинника. «Скала» продовжувала тиснути на ворота господарів, натомість пропустила у власні.

Другий гол «Кременя» вийшов з нічого. Спочатку програв мікродуель Бондаренко, потім не дограв Ботвинник, після чого Костянтину Чернію не встиг завадити зробити простріл Михайло Березовий, після чого Андрій Сторчоус, якого ніхто не встиг накрити, п`ятою забив ефектний гол.

А третє взяття воріт відбулося після грубої помилки Романа Подоляка, який обрізався, віддаючи передачу. Гравці «Кременя» миттєво покарали за це недбальство. Після третього пропущеного голу Василь Малик витягнув вперед на допомогу Цюцюрі Віталія Бондаренка, однак врятувати матч так і не вдалося. У підсумку стрияни, показавши хорошу гру, у підсумку зазнали прикрої поразки, яка відкинула «малиново-зелених» на четверте місце, адже у звітному турі чергові перемоги записали «Верес», який напередодні в Сумах обіграв «Барсу» (4:1), та «Інгулець», який вдома розгромив «Кристал» (3:0). Зміцнив своє лідерство й «Колос», який вдома переграв «Реал Фарму» - 2:0. Саме команда з Київщини й стане наступним суперником «Скали». Відбудеться ця гра 14 травня у Стрию.