"Кремінь" пройшов франківську "Говерлу" на шляху до півфіналу

27 лютого 09:00
Переглядів: 127
БК Говерла
«Кремінь» пройшов «Говерлу» на шляху до півфіналу, вигравши серію 1/4 фіналу з рахунком 2-1. Третя гра завершилася переконливою домашньою перемогою кременчуцької команди 83-58.
 
Гравець матчу
 
Захисник «Кременя» Максим Балашов приніс своїй команді 25 очок, реалізувавши 4/7 двоочкових, 5/11 триочкових і 2/2 штрафних кидків, а крім того, зібрав 4 відскоки.
 
Хід гри
 
Потужний стартовий ривок господарів паркету приніс їм більш ніж десятиочкову перевагу, яку вони, щоправда, досить швидко розгубили. Проте у другій чверті Максим Балашов, котрий здобув до великої перерви 14 очок, і його партнери забезпечили «Кременю» цілком комфортний гандикап (48-31). Крістіан Луговцов підтримав досвідченого лідера команди 10 очками. Не можна не відзначити й катастрофічну реалізацію говерлянами дальніх кидків (0/11 в першій половині, 2/19 загалом за гру). 
 
Перший влучний триочковий у виконанні баскетболістів «Говерли» залетів у кільце господарів аж у середині заключної десятихвилинки (відзначився Антон Іванина), але на той час розрив у рахунку на користь командиІгоря Чигринова стабільно тримався на позначці плюс-мінус двадцять очок. Наприкінці зустрічі керманичі обох команд дали пограти резервістам. А Богдан Байда, як і в попередній грі, завершив матч ефектним данком за мить до сирени.
 
Статистика
 
Поряд із Балашовим у складі «Кременя» варто відзначити Роба Вудсона (12 очок), Крістіана Луговцова (12 очок), Богдана Ясиненка (10 очок + 7 підбирань) і Ярослава Скрипця (9 очок + 8 підбирань).
 
По 14 очок «Говерлі» принесли Віктор Люльдюрай, котрий також зібрав 6 відскоків, і Роман Гуменюк, чий доробок, крім того, поповнився 14 підбираннями.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: