"Кремінь" вирвав перемогу у франківської "Говерли"

28 грудня 09:00
Переглядів: 89
Говерла
В останньому матчі Чемпіонату Суперліги у 2015 році «Кремінь» з величезними труднощами здолав на виїзді «Говерлу» з рахунком 82-78, випередивши івано-франківську команду за кількістю перемог. Таким чином, підопічні Ігоря Чигринова здійснили тріумфальний виїзд на Західну Україну, обігравши обох своїх суперників, і на мажорній ноті завершили рік.
 
Дует матчу
 
Максим Балашов і Юрій Лохманчук, як і в попередньому матчі з «Галичиною», стали головними героями в складі «Кременя», відзначившись важливими кидками та підбираннями в четвертій чверті. Загалом на рахунку першого 16 очок, другого – 13 очок і 6 підбирань.
 
Хід гри
 
У першій половині на майданчику грали дві практично рівні команди, хіба що гості дещо краще реалізували штрафні кидки, а в інших компонентах «Говерла» майже нічим не поступалася суперникові. Дебют поєдинку, який «Кремінь» розпочав потужним ривком 13-2, наштовхував на зовсім інші думки, але поступово Джейон Джеймс із партнерами зуміли вирівняти гру. І хоча стартова чверть завершилася за дев’ятиочкової переваги гостей, уже на початку другого періоду «ведмеді» скоротили відставання до мінімуму.
 
Другу половину команди розпочали за рахунку 40-44 на користь «Кременя», баскетболісти якого лідирували впродовж майже всієї третьої чверті, чому сприяла й активність Максима Балашова, до великої перерви менш помітного, і вдалі дії його партнера Крістіана Луговцова в нападі та в захисті. Наприкінці періоду вперед знову вийшли господарі, але перший у матчі влучний кидок Балашова з-за дуги на початку четвертої чверті  повернув лідерство «Кременю». І хоча після цього господарі ще кілька разів виходили вперед, Юрій Лохманчук іМаксим Балашов зробили все від них як від лідерів команди залежне, щоб перемогти.
 
Статистика
 
У складі «Говерли» результативною грою відзначилися Джейон Джеймс (25 очок + 10 передач + 7 підбирань) іДанте Вільямс (23 очка ). Дабл-дабл (13 очок + 11 підбирань) оформив Віктор Люльдюрай.
 
Серед найкращих гравців матчу в складі «Кременя» разом із Балашовим і Лохманчуком Ернесто Ткачук (15 очок + 8 передач + 7 підбирань), а також Ярослав Скрипець (12 очок + 9 підбирань).
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: