"Кремінь" вирвав перемогу у "Галичини"

25 грудня 22:56
Переглядів: 97
Галичина
Яскравий і сповнений інтриги матч відбувся у Львові, де «Кремінь» у нелегкій боротьбі обіграв одного з лідерів чемпіонату «Політехніку-Галичину», вирвавши перемогу з рахунком 92-87 на останніх хвилинах.

Дует матчу

Максим Балашов провів один із найкращих матчів у сезоні, відігравши важливу роль у виїзній перемозі «Кременя». І хоча відсоток реалізації триочкових визнаного снайпера далекий від ідеального, саме його кидки, зокрема й штрафні (9/11), допомогли кременчуцькій команді тріумфувати. Загалом на рахунку Балашова 22 очка та 5 передач. Натомість його партнер Юрій Лохманчук уже звично продемонстрував і високий відсоток реалізації (7/9 з гри, 5/6 штрафних), і лідерські якості, відзначившись у підсумку 21 очком.

Хід гри

Захопивши лідерство на початку поєдинку та повівши +10, «Галичина» поступово розгубила здобуту перевагу, дозволивши суперникові скоротити відставання, а наприкінці дебютного періоду, після дальнього влучанняМаксима Балашова, навіть вирватися вперед. Вдруге лідер «Кременя» вивів свою команду вперед на початку другої десятихвилинки, цього разу, щоправда, з середньої дистанції. Гості досить довго вели перед завдяки вдалій грі Юрія Лохманчука й Ернесто Ткачука, проте не змогли завадити «левам» зрівняти рахунок (44-44).

Третя найбільш результативна десятихвилинка була за гостями (31-23), у складі яких лідерам суттєво допомогли Роман Новіков і Крістіан Луговцов – обидва провели чи не найкращий матч зі старту чемпіонату. До заключної чверті «Кремінь» підійшов, лідируючи 75-67. Четверта десятихвилинка минула в напруженій боротьбі, в ході якої львів’яни навіть ненадовго зуміли випередити суперника, але Максим Балашов і партнери знову повернули собі першість і довели матч до перемоги.

Статистика

У складі «Кременя» також варто відзначити Крістіана Луговцова (15 очок), Ернесто Ткачука (14 очок + 8 передач) і Романа Новікова (14 очок + 7 підбирань).

Найкращий гравець матчу у складі «Галичини» Ларрі Хол знову зупинився за крок від тріпл-даблу (15 очок + 12 підбирань + 9 передач). На рахунку Вячеслава Скидана 16 очок, Володимира Гуртового – 12 очок і 7 підбирань, Іллі Шемосюка – 11 очок і 5 підбирань.