"Кроно-Карпати" - "ГалВапно": анонс матчу

26 квітня 22:32
Переглядів: 82
Гол

Не так давно ці команди боролися за перемогу в традиційному передсезонному турнірі "Кубок Підгір'я-2014" Тоді очне протистояння завершилося обміном влучних ударів - 1:1. Завтра на нас очікує двобій команд Галича і Брошнева вже в рамках 1 туру обласного чемпіонату.

Кроно-Карпати (Брошнів) - ГалВапно (Галич)

Брошнів, стадіон "Карпати", 14:00 (юнаки), 16:00 (дорослі)

Арбітр: Лаврів Олексій (Івано-Франківськ)

Асистенти: Садловський М., Маланюк Л.

4-й арбітр: Коліжак В.

Спостерігач арбітражу: Овчар М.

Саме ця гра заслуговує на звання центрального поєдинку в турі. Обидві команди досить суттєво оновили свій склад перед новим сезоном.  Брошнів залишили одразу декілька гравців, які в минулому сезоні були важливими елементами команди (Белей, Блажко, Головінський, Климус, Крохмалюк, Рябий, Скибінський, Цимбалістий). До слова, Ігор Цимбалістий та Любомир Головінський, тепер захищатимуть кольори саме Галича та завтра матимуть шанс знову вийти на поле стадіону "Карпати". Натомість, "Кроно-Карпати" підсилилось рядом виконавців, які в перспективі можуть зіграти не гірше тих, хто пішли (Януш, Романишин, Драган, Громоляк). Також дуже важливо для команди і те, що залишився в її складі основний форвард Ростислав Волошинович, який мав можливість продовжити кар'єру в іншому клубі.

Щодо "ГалВапно", то, окрім згаданих Цимбалістого і Головінського, команда запросила до своїх лав Віталія Гаврилишина та Войтківа Андрія, а також досвідченого гравця футзального "Урагану" Романа Ярого, який на обласному рівні має недавній досвід виступів за отинійську "Славію".

В завтрашньому протистоянні перевагу напевно варто віддати господарям матчу. "Кроно-Карпати" традиційно дуже успішно виступає на власному полі. думаю, не стане винятком і завтрашня гра проти Галича.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: