Кримське питання: а Росія скалить зуби

06 грудня 23:03
Переглядів: 354
Крим

Нікіта Сімонян, віце-президент Російського футбольного союзу дав «новий» коментар, щодо інформації про виключення кримських клубів з першості РФ. «Нарада щодо кримських клубів відбувалась окремо між делегаціями ФФУ і РФС, яку представляв Ніколай Толстих. Я не знаю про що там йшла мова. Але зрозуміло, що Україна і США не признають приналежності Криму до Росії. Ну і нехай не признають. Ми Крим не віддамо і не реагуватимемо на позиції УЄФА і ФФУ. Кримські команди надалі будуть грати в Росії», — цитує Симоняна «Чемпионат.com».

Президент СКЧФ Олександр Красільніков так прокоментував рішення Виконкому УЄФА, щодо заборони кримським клубам, починаючи з 1-го січня 2015 р., виступати в РФ. «Це рішення - проти футболу. Платіні виступав і говорив, що футбол поза політикою, а тепер вони змішали футбол з політикою. Не досить того, що в нас - народний клуб, власники клубу – некомерційне партнерство, вболівальники. Це рішення УЄФА скеровано, в першу чергу, проти футболу і вболівальників», - зізнався цей господін.

Хоча насправді російські спортивні та футбольні чиновники, тримаючись своєї думки, щ принципу не явились на Виконком УЄФА, як і на організовану УЄФА вечерю. Після проголошення рішення ніде не було видно російських представників. Президент РФС Сєрґей Фурсенко за офіційною версією не зміг приїхати через …хворобу, а Міністр спорту РФ Віталій Мутко через надзвичайну зайнятість. Хоча для обізнаних людей справжні причини зовсім інші…

Таким чином представники України повинні тримати руку на кримському пульсі усі 24 години на добу. Бо ворог України надзвичайно підступний і не передбачуваний у своїх діях. Вини це давно демонструють на нашій землі. Так, росіяни являються потужним грошовим мішком і їм здається, що завдяки збільшенню грошової ін’єкції, «візьмуть» своїми гребущими лапами усіх навкруги. Чиновникам з УЄФА і ФІФА не просто встояти перед спокусою швидкого збагачення своїх організацій. Звідтіля й такі непевні та хиткі рішення. Але вони уже щось робити у даному питанні. Та все ж на користь України. А з іншого боку, хто його знає чого очікувати від російського пораненого ведмедя?

У своєму висловлюванні Олег Цимбалар, син відомого футболіста, який виступає у складі ялтинської «Жемчужини» скаржачись сказав: «Я мав телефонну розмову з нашим спортивним директором клубу. Інформація така: з ймовірністю 99% кримських клубів більше не буде. Мене повідомили, що в близькому майбутньому оголосять, що «Жемчужина» більше не існує. Ймовірно появляться якісь нові команди, виступаючі в окремому турнірі - чемпіонаті Криму. Чув про заяву Сімоняна. Проти УЄФА ми не підемо. Але очікуємо на виступ щодо цієї ситуації Мутка. Будемо шукати нові клуби. Але з нами не розрахувались за весь чемпіонат. Ми ще не отримали жодної платні».

На жаль, в Україні таких «обідраних» футболістів не бракує. А все завдяки тому, що спільно закладали бомбу сповільненої дії, але з потужною детонацією. Ото буде мати радість УЄФА і ФІФА, коли дізнаються про правду україно-російського футболу.

Цікаво, а чим ви панове футболісти думали. Та взагалі чи ви над чимось замислювались, коли підписували папірці підставлені вам російською владою щоправда без найменшого покриття їхнім ж законодавством. Якби проросійська громада в Україні над чимось задумувалась, то сьогодні ввечері купалась би у своїх ваннах з гарячою водою і грілась би в теплих квартирах біля телевізорів при пляшечці якоїсь доброї горілочки чи пива. Але ви захотіли …такого життя, яке з реальністю немає нічого спільного.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: