"Кубок Абриколь Тернопіль” – втретє виграв Максим Коліжук

21 грудня 17:24
Переглядів: 631
більярд

Традиційний турнір з більярдного спорту "Кубок Абриколь тернопіль" вже десятий рік поспіль відбувся у спортивно-більярдному клубі "Абриколь". Цього разу за трофей боролися майже п'ятдесят учасників.

Ювілейний, десятий, турнір "Кубок Абриколь Тернопіль" відбувся у нашому місті 15 грудня. Змагання у дисципліні "Вільна піраміда" вже давно стали відомими далеко за межами Тернопільської області.

- Незважаючи на те, що наш регіон засипало снігом, турнір зібрав досить міцний склад у кількості 44 спортсмени з різних міст України, - каже голова обласного осередку федерації спортивного більярду Андрій Мазепа. - Більшість учасників традиційно представляли Західний регіон нашої країни.

Поборотися за перемогу в престижних більярдних змаганнях в "Абриколь" з'їхалися учасники з Тернополя, Хмельницького, Луцька, Івано-Франківська, Чернівців, Рівного. Але були й представники Києва. Зокрема Максим Коліжук, який, як відомо, вже давно проживає у Києві, а не у Хмельницькому.

- Головними фаворитами на старті турніру виглядали Єгор Жуковський з Борисполя та Максим Коліжук, - додає пан Мазепа. – Але крім них, на перемогу також претендували і львів'янин Андрій Сеник та більярдист з Рівного – Анатолій Анісімов.

Усі фаворити "Кубка Абриколь Тернопіль" дісталися плей-оф змагань. Утім, до четвірки призерів пощастило дістатися лише Максиму Коліжуку та Єгору Жуковському. До речі, обидва мають звання Майстра спорту. Останній у півфінальному поєдинку поступився з рахунком 1:5 спортсмену із Луцька – Станіславу Тимчію.

А от киянин Максим Коліжук з таким же рахунком виграв у найбільш успішного тернополянина Максима Стадника. У підсумку наш земляк зайняв третє місце.

Фінальний матч турніру, за словами Андрія Мазепи, видався найбільш довгим за часом та найбільш інтригуючим.

 - Максим Коліжук володів ініціативою і вів у рахунку протягом майже всього матчу, - каже він. - Проте Станіслав Тимчій у жодному разі не хотів поступатися. Лише контра принесла в підсумку перемогу Коліжуку – 6:5. До речі, Максим вже втретє забирає "Кубок Абриколь Тернопіль".

Ці змагання закрили більярдний сезон у спортивно-більярдному клубі "Абриколь". Наступні турніри запланували провести вже у січні 2013 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: