"Кубок Бони – 2013" назвав імена переможців. Фото

21 серпня 21:20
Переглядів: 311
санний спорт

131 спортсмен із Польщі, Чехії, Словаччини, Болгарії, Словенії, Молдови, Казахстану, Росії, України стали учасниками ХІІІ Міжнародних літніх змагань із санного спорту на санкороликах, які 15-18 серпня відбувалися у Кременці.

Передувала їм церемонія урочистого відкриття, яка пройшла на Замковій горі. Зі словами вітань від Міжнародної Федерації санного спорту до учасників змагань звернулась член виконкому цієї організації Марія Ясенчакова з Словаччини, яка й відкрила змагання. Капітанам команд і почесним гостям королева Бона і король Данило вручили пам’ятні сувеніри в честь проведення турніру.

Перед присутніми на урочистій імпрезі – учасниками змагань, тренерами, почесними гостями – виступили начальник відділу зимових видів спорту Міністерства молоді і спорту України Даниїл Амерханов, заступник голови Тернопільської обласної ради Олег Боберський, голова Кременецької районної ради Андрій Гуславський, голова Кременецької районної державної адміністрації Юрій Фецович, народний депутат України Володимир Головко, начальник управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації Ігор Підгайний, голова Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України Олександр Мендусь.

Про перебіг турніру розповідає головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії Анатолій Малищик: «Суботнього ранку змагання розпочали найменші учасники змагань. Тут перемогу здобули Елішка Гудска (Чехія) і Іван Шинко (Україна, Львів). За ними в боротьбу вступили учасники середньої вікової групи, в якій переможцями стали Катаріна Мізерова (Чехія) і Дмитро Семенов (Україна, Львів).

Після них змагання розпочали чоловіки, жінки, юніори і юніорки. В цій віковій групі змагалися відомі спортсмени, які мають досвід виступу на Олімпійських іграх, Чемпіонатах Європи, Світу. Серед юніорів переможцями змагань стали Анна Павець (Україна, Кременець) і Дукач Антон (Україна, Львів). Досить напружена боротьба почалася серед чоловіків та жінок, де переможцями стали Олена Шхумова (Україна, Львів) і Андрій Мандзій (Україна, Кременець).

Завершили програму першого дня змагань юнаки старшої вікової групи – це майбутній резерв національних збірних команд. Переможцями змагань в цій віковій групі стали Катаріна Шімонякова (Словаччина) і Роман Радченко (Україна, Львів).

Наступного дня учасники виступали в командній гонці. Було проведено дві гонки серед юнаків на призи національного Олімпійського комітету України, де перше місце здобула команда міста Львова. А у гонці серед національних збірних команд перемогу святкувала національна збірна команда України, у складі якої виступили кременчани Андрій Мандзій та Олександр Оболончик, та львів’янки Олена Шхумова і Анастасія Полуситок. Друге місце вибороли спортсмени Словаччини, а замкнула трійку призерів команда Болгарії».

За словами Анатолія Малищика, міжнародні змагання «Кубок Бони» стали хорошою перевіркою для провідних українських спортсменів перед початком олімпійського сезону. «Ми віримо, що спортсменів, які змагалися на теренах нашого краю, ми побачимо на льодових аренах Олімпійських Ігор в м.Сочі (Росія)», – наголосив Анатолій Малищик.

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: